Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet ez az oka annak, hogy...

Lehet ez az oka annak, hogy senkinek nem vagyok szimpatikus, senki nem haverkodik velem szívesen se élőbe, se interneten?

Figyelt kérdés

18/F vagyok de elég érzelgős, meg tudok sértődni, meg nem szarom le mások érzéseit. Nem vagyok meleg, de előfordulhat, hogy az érzelgősség miatt melegnek hisznek, akikkel beszélek, és azért nem kívánnak velem beszélgetni?

Vagy ha nem ez, mi lehet az oka?


2013. júl. 29. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A korosztályod manapság elég komolytalan, lehet, az érzékenységed miatt úgy érzik, nem lennél elég jó társaság, mert mondjuk egy poént esetleg a szívedre vennél, vagy nem tudnál olyan jól szórakozni egy disznó, vagy gonosz viccen, amin ők kidőlnek. De ezt leginkább ők tudnák megmondani. Kérdeztél már bárkit erről?
2013. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonlóknak biztos nem vagy emiat ellenszenves.
2013. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem barátkozol lányokkal? Vagy ők se akarnak veled haverkodni? Ha érzelmesebb fiú vagy, akkor a lányok imádnak majd veled csacsogni, ne a fiúknál próbálkozz, mert könnyen melegnek titulálnak esetleg.
2013. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mostanság a bunkóság a menő. Ezért pedig azokat, akik érzelgősebbek, háttérbe szorítják és esetleg lenézik.
2013. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem különleges vagy, hiszen manapság elég ritka ilyen fiút bárhol is találni, a többség nagyon "rajcsi" vagy éppen kúl embernek képzeli magát. Én is ajánlom, hogy inkább a lányokkal barátkozz, ők szeretik az ilyen fiúkat, akikkel lehet lelkizni meg beszélgetni. :) Vagy ha esetleg találkozol hasonszőrűvel, akkor vele:)

15/L

2013. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

küldj privit ;)

18/L

2013. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pagratan ***** válasza:
Senkinek sem vagy szimpatikus? Nekem már most is az vagy. Inkább csak a szerencsétlenséged (értsd szerencse hiánya) miatt olyan emberekkel lépsz kapcsolatba akik másmilyenek.
2013. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok. Nekem többségében mindig lánybarátaim voltak/vannak. Énse szarom le az érzéseiket. Elmondják őket mi bántja énis hogy engem mindent megbeszélünk stb. Jelenleg is lány a legjobb barátom több mint 5 éve :D és énse vagyok meleg. 15/f. Szerintem nem ez az oka, ha valakinek nem vagy szimpatikus
2013. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!