Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amelyik férfi nem felel meg a...

Amelyik férfi nem felel meg a "modern" kor elvárásainak, az elhagyatott és magányos lesz élete végéig?

Figyelt kérdés
Minden nő messziről kerüli az olyan férfiakat, akiknek nincsen autójuk/jogsijuk sem, kétkezi melót végeznek kevés fizetésért, nem járnak nyaralni sem stb.? Manapság már nincs olyan nő esetleg a munkanélküli nők között sem, akinek kellene egy ilyen kissé "különc" férfi?

2018. dec. 11. 21:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Téves. Szerinted a gyári munkások szűzen halnak meg? Csak jelzem, gyárban dolgozom, a munkatársaim 80%-a házas vagy párkapcsolatban élő.

Ne fogd a saját szerencsétlenséged a nőkre. :)

2018. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%

"Téves. Szerinted a gyári munkások szűzen halnak meg? Csak jelzem, gyárban dolgozom, a munkatársaim 80%-a házas vagy párkapcsolatban élő.


Ne fogd a saját szerencsétlenséged a nőkre. :)"


A kérdezőnek vlszeg az a baja, hogy nem ilyen nőket akar, hanem intelligens, igényes nőket.

2018. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

#12:

"Manapság már nincs olyan nő esetleg a munkanélküli nők között sem, akinek kellene egy ilyen kissé "különc" férfi?"


Igen, valószínűleg igazad van... -.-"

A munkások közt van rengeteg diplomás, van iskolából jött diák, aki csak ideiglenes munkát vállal, hogy továbbtanulásig ne legyen a szülei terhére (mint én) és vannak szimplán művelt emberek is, akiket nem érdekel, hogy mit dolgoznak, mert egyáltalán nem az a fontos számukra az életben.

Azon fizikai munkát végzők férfiaknak, akiknek nincs gyerekük legalább felének szellemi munkát végző felesége/párja van ott ahol én dolgozom.


De mindegy is, úgyse hiszed el, gyárat gondolom csak jó messziről láttál még, az ott dolgozó emberek mind prolik és lényegtelenek számodra, ez van. Ettől függetlenül a kérdező akkora incel, hogy számára még egy fogatlan cigány is tökéletesen megfelelne, ha ezt nem szűrted le a kérdésből, akkor te sem lehetsz a top10 entellektüel tagja Magyarországon. :)

2018. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Èn is tanulatlan vagyok ès az èrtelmisègi pasikra bukom :(
2018. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
Pont ezért áldás nőnek születni,mert ő az aki megteheti hogy lenézi az egyszerü munkást,és aki válogathat.Mig egy hétköznapi melós pasi ő nem teheti meg hogy válogat a nők közül.
2018. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

32% élj álomvilágban...en is dolgoztam gyárban, ti tényleg azt hiszitek, hogy a fizikai munkát végzőknek nincsen baratnőjük, feleségül? 😃 Már kihalt volna az emberiség. Apám melósainak is volt családja, nője. De mindegy mit írunk, ti mindig okosabbak lesztek a négy fal között.


.

2019. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%

szerintem a jogsi nem lényeg, legalábbis nekem nem. nekem sincs egyébként, és nem is akarnék kocsit fenntartani. lopják, meg sokba kerül.

amennyit én utazom, jó a vonat meg a repülő. a bkv ra sincs panaszom.

utazni viszont szívesen utazom, szeretek új dolgokkal ismerkedni. szóval nagyon beszűkült férfit biztos hogy nem választanék.

a kétkezi munka nekem nem baj, ha amúgy van egy alap intelligenciája, ami az enyémmel mérhető.

Ha nem vagy ilyen, akkor keress egy magadhoz való nőt. Elég sok az egyszerű gondolkodású, szintén magatehetetlen nő, akik örülnek, ha valaki hozzájuk szól.

2019. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jól látod. Én tanulatlan vagyok,és sikertelen vagyok a csajoknál. Van egy egyetemet végző haverom,ő érte buknak a csajok.
2019. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ezt észre sem veszem. Rajtad áll, milyen valóságban, környezetben, emberek közt élsz.

Ha te ezt tapasztalod, sajnálom, hogy kég dolgod van ezzel. Remélem hamar megtalálod az igaz utat s jót vonzol be. Legalább annyira, amennyire te az vagy.

2019. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Válaszolók!, hogy adhattok neki pozitív visszajelzést??
2019. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!