Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem találom a helyem a...

Ha nem találom a helyem a világban, akkor arra mennyire megoldás a tanulás vagy az utazás, az ismeretlen felfedezése?

Figyelt kérdés

Sose voltak igazán barátaim, akik mellettem által volna csak ilyen kihasználós emberek.


Barátnőm se volt még sose de kétszer voltam már szerelemes, legutóbb nyáron törte össze a szívem egy lány.


Munkámat gyűlölöm és utazni akarok.



Nem vagyok az a beszédes típus, de kiállok magamért és a szeretteimért minden körülmények között.


-----


Nőket nem nagyon értem, miért jobb egy drogsiller, alkoholista, mint egy normális aki dolgozik és vannak céljai.


24/F



2019. jan. 2. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldásnak megoldás mert addig is ezekbe a dolgokba temetkezel és nem azzal foglalkozol,hogy nem találod a helyed.De ezeket is csak ideig óráig tudod csinálni.A nők terén szerintem nem jó helyen keresgélsz,elég nagy tévhit,hogy mindenkit a drogosok érdekelnek..
2019. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatnak biztosan jó. És talán új embereket is megismersz, új lehetőségeid lesznek.

Szerintem is rossz helyen keresgélsz, vagy a rossz lányokra buksz. Normális nők inkább menekülnek a gázos életű emberektől.

2019. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a "normális aki dolgozik és vannak céljai" részemről nem nagyon egyeztethető össze a fentiekkel.
2019. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok a nők, akiknek a drogos a jobb, azok maguk is ugyanilyen nyommerek. Gondolhatod.. 😃


Ha gyűlölöd a munkádat, akkor bizony váltani kell.. ahhoz meg képzettség kell. És hát addig is kell dolgozni. Szóval választhatsz, hogy munka mellett levelező, vagy nappalin végigszenveded, mellette diákmunkázol (vannak egész jók is).


Esetleg összefűzheted a munkát és utazást egy külföldi munkavállalással. Csak ahhoz nyelvtudás kell.

2019. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam 1 hónapos ázsiai túrán. Kegyetlen jó volt. Pozitív töltettel jöttem haza, célokkal. Azóta eltelt 5 hónap és teljesen leeresztettem. Ugyanaz a céltalan, magányos jelentéktelen figura vagyok, akinek minden napja ugyanolyan semmilyen. Sajnos a magány és a nihil életmód már teljesen átitatott. Ebből kijönni baromi nehéz lesz, pedig 2-3 éve is már ott tartottam, hogy kész ennyi, most vagy soha. És még sem lett jobb, még sem fordítottam fenekestül fel az életemet, hogy jobb legyen.


Amondó vagyok, hogy az utazás baromi jó dolog, megismered a korlátaidat, aztán kizökkensz a komfortzónádból, és rájössz hogy valójában milyen is élni. De ez nem tart örökké. Utána a megszerzett tapasztalatokkal csak rajtad áll, hogy hasznosítani fogod-e, vagy ismét elbuksz. Ha meg gyűlölöd a munkád, akkor azon változtatni kell. Gondold el, hogy 60-65 éves korodig még dolgozni fogsz, nem mindegy mivel töltöd el. Mondom ezt én, aki szintén nem nagyon tesz a dolgokért, pedig nekem is egy új szakma kéne, hogy lépni tudjak előre az életben, és azt a kifogást hozom, hogy lassan 30 leszek, már öreg vagyok ehhez.

2019. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!