Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaha összejöhet?

Valaha összejöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves srác vagyok és sorra kapom a visszautasításokat. Próbálok ismerkedni interneten is és személyesen is de interneten arra sem méltatják az embert ha már ráír valaki ,hogy válaszoljon. Élőben pedig kínos magyarázkodások közepette próbálnak lányos zavarukban minél hamarabb lelécelni. Helyes srácnak mondanak , aktívan sportolok , van önbizalmam és stíluson, saját keresetem , megtakarításom és autóm van (mondjuk mintha ez utóbbiak valamit is számítanának) , igényes vagyok és nem másokon élősködök. Kérdem én akkor mégis mi kell még a nőknek? Nem lehet rásütni a bélyeget ,hogy folyamatosan rossz helyen próbálkozom hiszen több helyen , több féle személyiséggel és sohasem sablon szöveggel. Nagyon elkeserít ez a sikertelenségem és már nem is hiszek abban ,hogy találhatok valakit. Azt veszem észre ,hogy a nőknek úgy általában elég magasak az elvárásai és még az átlag alatti kinézettel rendelkezőknek is. Hova fajul a világ? “Egy 22 éves szerencsétlen szűz srác akit mindig bántanak a nők”


2019. jan. 23. 08:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
Én 3 hónap múlva leszek 28 éves és én is szűz vagyok, de engem ez már nem érdekel. Van pár életcélom és a céljaim megvalósításával foglalkozok. Szerintem keress magadnak valami életcélt. A csajokat meg felejtsd el.
2019. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyébként szűz. Az utolsó mondatomat az irónia ihlette. Ugyanis azt hiszik hogy mindig a szűz fiúk panaszkodnak csak meg sírnak de mégis nagyon elszomorító ez az egész. Értem én ,hogy nemi egyenlőség meg hasonló hangzatos dolgok de mi is érzünk és nem valami ócska játékszerek vagyunk akikkel unalmukban szórakozhatnak és ezzel mély és maradandó lelki sebeket okozva az “erősebbik” nemnek. Azt érzékelem ,hogy némelyik nő nagyon is átesett a lónak arra a bizonyos másik oldalára
2019. jan. 23. 09:09
 3/13 anonim válasza:
93%
Hello.Van az a ironikus szitu amikor a buliban az csajozik be keményen aki nem is tervezte,csak simán szórakozik, és nem az,aki kifejezetten azért ment hogy csajozzon.Talán tarts néha a probalkozasok közt egy kis szünetet,merulj el abban amiben örömöt lelsz,bulik,hobbik stb.Ez alatt a szunet alatt inkább csak a spontán szitukra támadj ha adódik alkalom.A másik tanács, hogy ha van havarod aki falja a nőket,tolts el tarsasagaban ha tudsz sok időt,és ,,rádragad" a technika.Mert lehet hogy ott totál más csajok vannak,es olyan módon kell fűzni őket hogy el sem hinné az ember.Szóval inkább ugy csajozz,hogy elmnyomod a fejedben a gondolatot,hogy Te most csajozol,gondold azt h áhh semmi hatso szandekod xD..Ugy még gorcsolni sem gorcsol az ember. 19/F
2019. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, összejöhet.

"A sót a vén kecske is megnyalja" - tartja a közmondás. Te pedig még igazán fiatal vagy (ha nem is így gondolod)! F.

2019. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Valamit nem veszel észre magadon, amivel taszítod a nőket. Szerintem kérj meg egy elfogulatlan személyt, hogy mondja el, mit gondol rólad. Egy idegen biztosan nem fog kegyes hazugsággal áltatni.

Ha gondolod, írj.

2019. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is 28 vagyok már, kb 3 éve mondtam le a csajzásról, hasonló okokból adódóan. A sikertelenségek egyre mélyebbre döngöltek, a végére olyan szintű teljesítménykényszeres szorongást alakítottak ki bennem, hogy azóta is szenvedem.

Szerintem rossz korba születtünk. Látom a filmeken, hogy régen hogyan ment - a kedveskedés imponáló volt a nőknek, a humorérzékkel le lehetett venni őket a lábukról, virág kellett nekik, meg csillagképek nézegetése éjjel a mezőn, meg hosszú, beszélgetős séták a parkban.. Na mutass egyetlen csajt 2019-ben, aki mindettől így ne kezdene instant telefont bújni életuntan.

Nem mondom, hogy nem én vagyok a hibás, tudom magamról, hogy nincs rám szüksége senkinek, el is fogadtam már. Valamennyivel könnyebb így. Nem kell másnak megfelelnem, csak magamnak.

2019. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nemaRendőrség ***** válasza:
Csak légy önmagad és össze fog jönni. Én hiszek benne cimbora
2019. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megmondom Neked. Pénz kell nekik....

És mindennek a látszata (egy Bmw/Audi...jó stílusos, drága öltözködés...de a kulcsa az egésznek a pénz. Nem számít hogy nézel ki, ha van lóvéd bőven, akkor nőd is van...és még barátaid is. Csak tudni kell használni!

2019. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

A 8-assal nagyon nem értek egyet. Nekem nem kellene gazdag férfi, ha nem lenne intelligens, figyelmes, jó humorérzékű, igényes és ápolt. Ja és a lustaságot sem preferálom.

Nem kell gazdagnak lenni, csak ne legyen lusta küzdeni azért, amit akar. Ha nincs sok pénzed, de azért tisztességesen megdolgozol, és a felsorolt jellemzők igazad rád, akkor nálam van esélyed.

2019. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyolcas vagyok. Igen, azt elfelejtettem írni még, hogy akinek inge ne vegye magára. Tisztelet a kivételnek, vannak nyílván tisztességes, becsületes, szeretnivaló nők :)

Írj rá kérdező a kilencesre! Ismerd meg.

2019. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!