Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Mit lehetne tenni? Nem tudom hogyan tovabb?

Teljesen atgondoltam az eletemet. Mindent elcsesztem. Sosem voltak igaz barataim. Suliban is bantottak. Kapcsolatom sem volt. Par sikertelen probalkozas. Ott sem hoztam jo donteseket. Jelenleg nincs munkam. 1 honapom van eldonteni, hogyan tovabb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, magány, feladas

febr. 22. 19:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenek előtt keress munkát. Ha ez megvan, a pénzből új életet kezdhetsz. Barátokat nehéz találni, nekem sincsenek.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 22. 19:24 Privát üzenet
Nehéz az élet... Találj egy célt amiért érdemes küzdeni! Ha igazán hiszel benne önbizalmat ad. Most én is pont a célomat keresem.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 22. 20:08 Privát üzenet
Kitartás! Semmivel sem lennél előrébb, ha lenne 300 olyan "barátod", amelyiknél még az sem igaz, amit gondol! Gyakran egy igaz barát többet ér, mint sok olyan, akire semmilyen tekintetben soha nem számíthatsz. Most inkább a munka keresésére próbálhatnál meg koncentrálni. Az internet korában azért már nem olyan kihívás munkát találni, mint amikor minden egyes esetnek személyesen kellett utánajárni. Ha sikerül munkát találni, akkor stabilizálódhat a magadba vetett hited is, - most ez lenne a legfontosabb.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 22. 20:19 Privát üzenet
Ne félj. Minden jóra furdul.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 22. 20:52 Privát üzenet

Hány éves vagy?

Ha fiatal, akkor MÉG könnyű változtatni.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 22. 21:08 Privát üzenet
Én is elcsesztem az életemet, de nagyon, annyi hibát követtem el félelemből és megfelelési kényszerből, mint, amennyit 10 ember követ el az élete során. Egy gyáva kutya voltam, a sok pofon után az első számú lecke: SOHA NE HAGYD MAGAD. Ha ez megvan utána lesz valahogy.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 22. 23:07 Privát üzenet

5-os: teljesen egyszertek annyi valtoztatassal, hogy sose keso valtozatni.

Csak felelembol nem szabad leragadni valaminel amit nem szeretunk vagy nem tetszik

Kitartas!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 22. 23:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Lenne egy melohely, de sajnos arrol a munkahelyrol hivtak vissza, ami kozel van hozzam. Koltozest tervezek. Felek emberek koze menni. Alapbol sajatos a stilusom. Felnyirr haj. Fius stilus.

# 8/8Időpont febr. 22. 23:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Itt a vége! 😢😢😢😢 Nem bírom ezt már tovább😢😢😢 mit tudnék tenni?
Kilátástalan helyzetbe vagyok, úgy érzem nem tudok semmit tenni és már belefáradtam, örökké egy nyomorult maradok, nem bírom tovább. (? )
Mit lehet tenni ha nem bírom tovább?
Mit gondoltok, mit kellene tenni a világgal, hogy ne a jelenlegi irányba haladjanak tovább az emberek?
Ha már a végső lehetőséget is megpròbáltad, a legutolsò reményed is szerte foszlott és továbbra is a Földön létezel, de nem bírod tovább a létet de meghalni nem tudsz,...
Mit lehet tenni, ha folyamatosan csak a rosszindulatot kapom az emberektől már évek óta, és nem bírom tovább?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!