Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehetne tenni? Nem tudom...

Mit lehetne tenni? Nem tudom hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Teljesen atgondoltam az eletemet. Mindent elcsesztem. Sosem voltak igaz barataim. Suliban is bantottak. Kapcsolatom sem volt. Par sikertelen probalkozas. Ott sem hoztam jo donteseket. Jelenleg nincs munkam. 1 honapom van eldonteni, hogyan tovabb.

2019. febr. 22. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt keress munkát. Ha ez megvan, a pénzből új életet kezdhetsz. Barátokat nehéz találni, nekem sincsenek.
2019. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz az élet... Találj egy célt amiért érdemes küzdeni! Ha igazán hiszel benne önbizalmat ad. Most én is pont a célomat keresem.
2019. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitartás! Semmivel sem lennél előrébb, ha lenne 300 olyan "barátod", amelyiknél még az sem igaz, amit gondol! Gyakran egy igaz barát többet ér, mint sok olyan, akire semmilyen tekintetben soha nem számíthatsz. Most inkább a munka keresésére próbálhatnál meg koncentrálni. Az internet korában azért már nem olyan kihívás munkát találni, mint amikor minden egyes esetnek személyesen kellett utánajárni. Ha sikerül munkát találni, akkor stabilizálódhat a magadba vetett hited is, - most ez lenne a legfontosabb.
2019. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ne félj. Minden jóra furdul.
2019. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha fiatal, akkor MÉG könnyű változtatni.

2019. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is elcsesztem az életemet, de nagyon, annyi hibát követtem el félelemből és megfelelési kényszerből, mint, amennyit 10 ember követ el az élete során. Egy gyáva kutya voltam, a sok pofon után az első számú lecke: SOHA NE HAGYD MAGAD. Ha ez megvan utána lesz valahogy.
2019. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-os: teljesen egyszertek annyi valtoztatassal, hogy sose keso valtozatni.

Csak felelembol nem szabad leragadni valaminel amit nem szeretunk vagy nem tetszik

Kitartas!

2019. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Lenne egy melohely, de sajnos arrol a munkahelyrol hivtak vissza, ami kozel van hozzam. Koltozest tervezek. Felek emberek koze menni. Alapbol sajatos a stilusom. Felnyirr haj. Fius stilus.
2019. febr. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!