Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tanácsolják sokan, hogy...

Miért tanácsolják sokan, hogy ismerkedjek személyesen, amikor az internet egy jó lehetőség kéne hogy legyen az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Ez ugyanolyan szerintem mint amikor azt mondják valakinek hogy menjen ki külföldre ha jól akar keresni.Miközben inkább az országon belül kéne rendezni a béreket.A társkereső oldalnak meg társkereső oldalnak kéne lennie nem kuplerájnak és akkor talán kevesebb lenne a magányos ember.Mikor lesz már rend az emberek fejében Magyarországon?
2019. febr. 28. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Én a neten ismertem meg a feleségem. De nem társkeresőn, egy játékban. De most személyesen is ismerkedek, ami úgy kezdődött, hogy én csak pozitív dolgokat mondtam valakinek az utcán, mert tetszik amit csinál. Hetente 2-3 alkalommal futunk össze. A harmadik alkalom óta köszön ha meglát, ezen a héten pedig már elkezdtünk hosszabban is beszélgetni. Szóval lehet mindkettőt, neten és személyesen is. Ahogy neked jobb.
2019. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 lempicka válasza:
35%
Sokaknak csak vicc a társkereső, mert lenézik azt aki ott próbálkozik! rengeteg ember kamu profil, hogy nevethessen azon aki komolyan gondolja a társkeresést! Nem lehetetlen ott ismerkedni, ha írásban jobban kommunikálsz még jobb is mint személyesen! az írásból jobban meglehet ismerni valakit, mert írásban bátrabbak. személyesen félnek hogy a külsejük nem tetszik.. pedig ezt is el kellene fogadni! a baj az, hogy a többség a külsőre megy! nem érdekel mindenkit az hogy a másik ember milyen személyiségű, még mutogatni lehet az utcán, vagy felvágni vele a barátok előtt! de természetesen ebből soha nem lesz egy értelmes érzelmi kapcsolat! Ebből az országban se lesz már rend a fejekben.. Ha csak az nem lesz a tred egyszer!
2019. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A netes ismerkedésnél sok rossz tapasztalatot szerzek.Hányingerem van a társkereső oldalaktól és az emberektől.Felfordul a gyomrom a személyes és a netes ismerkedéstől is.Elegem van abból hogy ennyi hülye idióta ember van.
2019. febr. 28. 23:15
 4/21 lempicka válasza:
35%

Sokaknak csak vicc a társkereső, mert lenézik azt aki ott próbálkozik! rengeteg ember kamu profil, hogy nevethessen azon aki komolyan gondolja a társkeresést! Nem lehetetlen ott ismerkedni, ha írásban jobban kommunikálsz még jobb is mint személyesen! az írásból jobban meglehet ismerni valakit, mert írásban bátrabbak. személyesen félnek hogy a külsejük nem tetszik.. pedig ezt is el kellene fogadni! a baj az, hogy a többség a külsőre megy! nem érdekel mindenkit az hogy a másik ember milyen személyiségű, még mutogatni lehet az utcán, vagy felvágni vele a barátok előtt! de természetesen ebből soha nem lesz egy értelmes érzelmi kapcsolat! Ebben

az országban se lesz már rend a fejekben.. Ha csak az nem lesz a tred egyszer!

2019. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval,ebben az országban nem lesz már rend a fejekben,sőt még az is hülye lesz aki eddig normális volt.
2019. febr. 28. 23:21
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Aki keres az talál, csak nem kéne fel adni és siránkozni, hogy nem megy, túl sok a kifogás, miközben tenni kéne érte, mindig a megoldást kell nézni, és ha valaki csak ezt veszi figyelembe, akadály ide vagy oda, végül talál magának értelmes, normális partnert magának. Bár elég sokaknak nem a megoldás lebeg előttük, hanem a kifogások sorai, ahogy a kérdezőnek is.
2019. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De miért kell hogy legyenek akadályok?Miért nem működhet valami normálisan?Erre válaszolj.Miért kell hülyének lenni?Téged nem zavar az a kupleráj ami körülvesz téged?Vagy neked jó ez így ahogy van?
2019. febr. 28. 23:44
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is internetről ismerem a páromat. Nem társkereső, hanem egy régi közösségi portál. Majdnem 10 éves netes "haverság " előzte meg az első találkát és a későbbi kapcsolatot :)
2019. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó,örülök neki hogy te az interneten találtad meg a párodat,de attól még az internetes társkeresés egy kupleráj.Nem a társkereső oldal a hibás,hanem azok akik elrontják.Bár Magyarországon mit nem csesznek el az emberek?Mit nem tesznek tönkre inkább az a kérdés.
2019. febr. 28. 23:53
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Én azt mondom, hogy mindenki meg tudja magának találni a megfelelő közeget ehhez, akár az interneten is. Aktív netfogyasztó vagyok, mégis számos olyan oldal, portál vagy online játék létezik, amit már elve élből elkerülök, mert az ott előforduló emberek szociális igényei nem nagyon találkoznak az enyéimmel.

Káosz? - hol? Nem szabad, hogy a negítív dolgok rád telepedjenek, mert sose fogsz kilátszódni a problémákből :)

2019. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!