Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem könnyű társat...

Miért nem könnyű társat találni Magyarországon a 21. században?

Figyelt kérdés
Azt hogy munkahelyet miért nem könnyű találni meg miért alacsonyak a bérek,hogy miért nem lehet egyről a kettőre jutni erre tudjuk a választ.De miért van ilyen sok magányos ember?Miért nehéz társat találni amikor itt az internet?Legalább a társtalálás sikerülne ha már sem a rendszerváltás,sem az európai uniós csatlakozás,sem a 2010-es kormányváltás nem hozta meg számunkra a jólétet.Legalább azt elmondhatnánk hogy legalább becsajozni könnyű ha már megélni nehéz.De még ezt se mondhatjuk el.Nekünk nem igazán sikerül semmi.
2019. ápr. 22. 23:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Talán ha könnyű lenne társat találni az valamennyire feledtetné hogy mennyiszer át lettünk verve,meg hogy nem igazán jutottunk előre az elmúlt 30 évben.
2019. ápr. 22. 23:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a modern világ. A nők nincsenek annyira rászorulva a férfiakra mint a régebbi időkben.
2019. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne is mond, én is nagyon el vagyok keseredve, de még a haverok is lassan eltűnnek. Sokszor van rossz kedvem emiatt.
2019. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs mese, ki kell húzni kűfődre. Ez van sajnos.
2019. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én az 1990-es rendszerváltás idején még nagyon fiatal voltam.De 2004-ben bizakodtam hogy jobban fogunk élni az Uniós csatlakozás után.A tévében is sokat hallottam hogy szavazz igennel a csatlakozásra.Sajnos hiába csatlakoztunk,nem lett jobb.Utána az internet egyre jobban terjedésénél megint bizakodtam hogy jobb lesz.Azt hittem könnyen becsajozok majd.Ez sem jött össze.Hihetetlen hogy minden fordítva sül el.
2019. ápr. 22. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Mert az internetnek hála a nőknek pár gombnyomással elérhetők a legjobb faszik. A net csak nehezebbé tette a pártalálást az átlag férfinak.
2019. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi jó🤣 nincs szerencséd a szerelemben, menj külföldre. Köszi, ezen jót nevettem🤣🤣🤣
2019. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg a válás, a párkapcsolatok szétbomlása, így egy halom megkeseredett ember lesz 25-30 éves korukra, akiknek van 1-3 gyerekük. Sok férfi próbababának véli a nőket (minél többet kipróbálni), ellenben a nők pszichológiai terrort szeretnek a férfiakkal szemben alkalmazni, tehát "egyik kutya, másik eb". A kommunikáció nagyon fontos lenne a felek közt.
2019. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a 6-osnak igaza van,hiába van lepontozva.
2019. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a 30 éves nagy gyerek. Egy nő férfit szeretne, akivel közös céljaik vannak, de amíg a "férfi" a szüleitől függ és nem képes sem lélekben sem fizikailag elszakadni, addig nem tud a nővel egységet alkotni. A nő pedig előbb-utóbb lelép, mert nem lát esélyt egy egészséges családi életre. Közös otthon, esetleg gyerek szóba sem jöhet a mama hotel rajongók körében.


Sok fiatal céltalanul tengődik. Sok pasas összeszed valami mentális függőséget a technikának hála, mint pl. számitógépes játékok. Sokakat életképtelenre nevelnek a szüleik. Ha ez mind összeadódik, akkor kapsz egy embert, aki egy számlát nem tud befizetni, de órákig játszik, nem törődik veled és akkor még főzhetsz, moshatsz rá. De semmire nem kérheted meg, mert ugyanazt mondja neked, mint az anyjának: "majd..."


Ezeket a szép embereket amúgy mind elérheted az interneten egyetlen kattintással, ez igaz :)

2019. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!