Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem merem bejelölni Facebookon...

Nem merem bejelölni Facebookon. Mi legyen, hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Biztosan nevetségesen hangzik a kérdésem, mert mindössze egy gombnyomásról van szó. Viszont ismerem magam és ha megtenném, egyből görcsbe ugrana a gyomrom, órákig hevesebben verne a szívem, képes lennék egész éjszaka ezen agyalni, hogy vajon visszaigazol-e, nem fog-e hülyének nézni és egy szemhunyásnyit nem aludnék. Sőt, képes lennék 1-2 napig be sem kapcsolni a telefonomat, vagy legalábbis az internetet, annyira ideges lennék. Ez nagyon beteges? Hogyan tudnék kevesebb jelentőséget tulajdonítani ennek az apróságnak? Már napok óta ezen gondolkozom...

2019. máj. 1. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Inkabb akkor ne jelold be

Ne stresszeld magad ha nem muszaj

2019. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Gondold át, hogy mennyire szeretnéd bejelölni az adott személyt, mennyire vágysz arra hogy megismerjétek egymást, kapcsolatot teremtsetek. (gondolom tetszik az illető, vagy tévedek? :) )


Hasonló döntéseknél ha már csak a félelem tart vissza, akkor csak belevetem magam a mélyvízbe, aztán lesz ami lesz.

2019. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy tedd meg "lesz, ami lesz" alapon, vagy ne tedd. Esetleg várd meg míg ő jelöl.
2019. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Dehogy beteges

Velem ugyanez volt, amikor ráírtam messengeren arra a fiúra aki tetszik

Bár nem sült el jól és most szenvedek, de majd megoldom. És nem bántam meg.

Tedd meg, külömben ott lesz a mi lett volna ha.

Mi a legrosszabb ami történhet? Esetleg nem lesz belőle semmi. Bár az ígysem ha nem teszel semmit

És mi a legjobb? Azt már a te fantáziádra bízom

Sok sikert:)

2019. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is igy voltam vele, bejelöltem és rairtam, tényleg nem bántam meg!
2019. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Először masztikáz egy keveset, egyél igyál. Jelőld be. Az altatót vedd be, aludj. Reggel ismét egy kis maszti. A rutinok után megnézed visszaigazolt-e. Mindegy ez. Írj rá: Szia, van kedved talizni. Egyedül masztiztam."

Ez nála üzetetküldési kérelem engedélykérésként jelenik meg.

Ha izgulós típus vagy akkor mozogj rendszeresen, pl. 30 perc kocogás naponta, hajnali négy-öt körül. Ez rendbeteszi a vérkeringésedet, és a szimpatikus idegrendszered, és a vegatikus kiéli magát, amikor kocogsz.

2019. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem tetszik, de elsősorban csak barátkozni szeretnék vele. Ha egy kicsit is ismernénk egymást, nem görcsölnék rajta ennyit. De ő valószínűleg a nevemet sem tudja, így nem biztos, hogy be tudna azonosítani.
2019. máj. 1. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne jelöld be. hagyd me az ilyen dolgokat a tökösebb legényeknek.
2019. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Én a lány vagyok. :D
2019. máj. 1. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Jesszus... Komolyan ide jut a világ, egy évtized alatt a szociális élet az internetre szorult vissza a nagy többségnél, most meg már ehhez is extrém bátorság kell?


Szerintem utcára véletlen se menj ki, mi van ha meglát valaki, ne adj isten megszólít valaki... Akkor mi fog történni?

2019. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!