Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos, nyomorék vagyok,...

Róbert dávid kérdése:

Magányos, nyomorék vagyok, egyre több ember elhagyott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egésznap a szobámban ülök,és nem érzem kedvem hozzá hogy eljárjak bárhova is,soha senki nem hívnak sehova el. egyedül az anyukám szeret meg a macskám. 8 általánosom van,nem érzek arra se motivációt hogy dolgozzak,pedig tudom ez nem motiváció kérdése muszály dolgozni,de örülök ha 4 órát lenyomok.amire igazán szükségem lenne az 1 barátnő ami soha nem volt nekem,csak ilyen beteg mentálisan csajokkal voltam együtt.ők is eltüntek már,pedig szivesen felvenném velük a kapcsolatot,az egyikre rá is irtam hát nem sieti el a választ. facebook on egyre többen letiltanak,mert nem tudok viselkedni önsajnáló szövegeket írok ki amire van is okom. videójátékokkal játszom,meg zenét hallgatok,sokat fekszem az ágyba nézek ki a fejemből,még akkoris ha nem vagyok álmos. temetésemen hányan lennének ott? anyukámon kivül? Van igy értelme az életemnek? Elöttem az élet blabla tudom de nem boldogit semmi se fel.Elég sokat ingadozik a hangulatom,szedek gyógyszereket de nemsokat használnak. 14 éves korom óta diagnosztizálnak minden szarral,de egy szavukat se hiszem. szerintem csak rossz gyerekkorom volt és így jött ki a betegségem. a rokonaim gonoszak voltak anyukám meg ott hagyott a barátnőjénél gyakran és elment bulizni.ilyenekre emlékszem.nemhiszem hogy lesz e valaha párkapcsolatom csak a kezem marad meg a farkam.28/F
2019. máj. 18. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szomorú.:(
2019. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz? Megcsinálod 2 év alatt az érettségit és szakmát tanulsz vagy egyetemre mész.
2019. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az önsajnáló szöveget most is sikerült lenyomnod. Őszinte leszek, ez senkit sem érdekel, mindenkinek meg van a maga baja. Szedd össze magad.
2019. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe az anotalk nevű oldalt!
2019. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!