Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lett öngyilkos a...

Hogyan lett öngyilkos a barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly öngyilkos lett a barátnőm, a családja azt mondta, idézem, "felakasztotta magát - nem a szék kirúgós módszer, hanem a belebújós" és én ezt nem értem. :-/ Ez mit jelenthet, mit takar? Fulladásig volt rajta a kötél? Elképzelni se tudom, és mivel a halálát is nehezen dolgoztam fel, ez a fura megfogalmazás mégjobban megnehezítette. Érdekel, tudni szeretném, mit takar.

2018. máj. 27. 01:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem volt szék, akkor csak azt tudom elképzelni, hogy a kötelet elhelyezte egy bika erős tartó gerendán, beledugta a fejét a kötélbe és lépett. Nem volt alatta semmi csak a levegő.
2018. máj. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam én is. :(
2018. máj. 27. 02:47
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehetett ez akár egy erősebb faág is, valahol a szabadban.*
2018. máj. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Őszinte részvétem <3
2018. máj. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy csak ránehezedett a hurokra, miközben a lába a földön volt. Ha jól kötötte meg a csomót, akkor nem a légutakat zárta el neki, hanem a verőereket, amik az agy felé és afelől mennek jönnek. Néhány másodperc alatt ájulás következik be ilyenkor. Utána öntudatlanul elengedi magát a teste és a gravitáció végzi a dolgát. Ő ennek már nem volt tudatában. Ahogy az ájulásból felébredők mondják, az utolsó látott kép kimerevedett előtte és elnyújtódott az időben. Ezt érezte az utolsó pillanatban. Ennél békésebb és fájdalommentes módja nem létezik az öngyilkosságnak, hogy ha egyszerűségről van szó.
2018. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

Ha megtudod, HOGYAN csinálta, megnyugszol és már nem érdekel, MIÉRT?

Ha megtörtént, visszahozhatatlan, ám érdemes lenne a kiváltó okot is tudni.

2018. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lent volt a lába a földön,csak belenehezedett a hurokba,pl börtönökben is így szokták ablakrácsra kötött kötéllel ágyneművel stb. Így is lehet,nem kell ugrani és nem kell levegőben lógni.Linkelnék videót, de inkább nem...
2018. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szenes43 ***** válasza:
7%
Kár ezen töprengeni hiszen nem tudod feltámasztani.Csak nyüvöd magad és esetleg okolod hogy nem vetted észre mire készül. Képzel el a családja hogy dolgozza fel. Arra sosem gondol egyik öngyilkos sem hogy mekkora traumát hagy hátra a hozzá közelállókon.
2018. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
De belegondolnak, csak pont leszarják. Mivel a hozzá közelállók is egész életében ezt tették vele, és folyamatosan traumát okoztak neki. Akkor mégis miért legyen tekintettel rájuk?
2018. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
"felakasztotta magát - nem a szék kirúgós módszer, hanem a belebújós" - ha kicsit is szerették a barátnődet, ilyen részletességgel és közönnyel NEM mondják.
2018. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!