Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok fiatal felnőtt fejében...

Sok fiatal felnőtt fejében megfordul az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Vannak olyan helyzetek amikor igen legalább is nálam, van amikor rossz a kedvem és semmit sem akarok, van amikor csak panaszkodom ezek ilyen negatív dolgok.


De azért vannak pozitív dolgok is csak az még sajnos kevés de valahogyan próbálkoznom kell hogy ne legyenek ilyen gondolataim.

2019. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Régebben gyakran előfordult, ma már szerencsére nagyjából normalizálódtam. Ennek ellenére szoktak depresszív periódusaim lenni.


25/F

2019. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mindenki fejében megfordul. De kevesen ragaszkodnak hozzá.

Magyarországon egyre több a depressziós ember - és ezt segíti is a kormány: a depressziósok számámának növekedését segíti.

Így egyre több fiatal felnőtt fejében fordul meg a kérdés, minek élni, ha úgyis csak akkor lesz hol laknom, ha holnap csinálok 3 gyereket, más különben nincs értelme.

2019. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokéba. Szerencsére néhány kivételtől eltekintve csak gondolat. De az a néhány is túl sok aki megteszi.


Én gyakorlatilag minden este úgy fekszem le kb 20 éve hogy megkérdezem magamtól, hogy mi lenne ha meghalnék...

Egy pár "gyors , fájdalom mentes és hatásos" módszert is kigondoltam már de nem lenne bátorságom hozzá, pedig reménytelen az életem és még vissza van vagy 30 év...

2019. jún. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%
Igen mert mai volilag egy pusztulat es minnel roszabb lesz es nincs kiut
2019. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég sürűn meg fordul a fejembe.Feleslegesnek tartom hogyélek. Semmi értelme nincsen.
2019. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak gondolati szinten. Romokban van az életem, minden napom tele van rettegéssel. A múlt évben olyan dolgok történtek, amik elõidézték ezt az állapotot, illetve kiszabadították a szellemet a palackból. De nagyon régen is gondoltam erre, más okból. Azóta nem voltam ilyen rosszul. A tavalyi évvel attól tartok, hogy valami végleg megváltozott nagyon rossz irányban.
2019. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!