Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nincs "legjob...

Mit csináljak ha nincs "legjobb barátom" és magányosan érzem magam?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a mai napon jöttem rá, hogy nekem nincs igaz barátom, akivel mindig ketten lehetünk és elválaszthatatlanok lehetnénk. Az osztályban például mindenkinek van legjobb barátja, akivel egész nap elvan, csak nekem nincs... És sehova sem akarnak 3. embert felvenni. Egyszerűen, mivel nem egyből jöttem az osztályba, hanem 9. második félévében, ezért nem tartanak teljes jogú osztálytársnak még így most 12-be sem. De nem csak az osztálytársaim ilyenek, minden más haverom is. Úgy érzem, minden haverom csak kötelezően tűr el, sőt, nem is örülnek, ha közelükben vagyok és ha meghalnék vagy eltűnnék, nem is érdekelné őket. Így is viselkednek velem, szóval nem csak úgy beszélek. Az osztályba folyton próbáltam a 3 év alatt beilleszkedni, sikertelenül. Inkább csak jobban kiutáltak. De osztályon kívül is így vagyok Van egy haveri társaságom is facebookon egész nap beszélünk, de találkozni sose szoktunk, és a társaság is kezd szétesni.... 18 évesen már nehéz találnom haverokat suliban, egyszerűen ott nem merek kezdeményezni.. Hobbim nincs, csak a gépezés így ott sem tudok barátkozni.A lányokról nem is beszélve, azok felejtősek, hisz mind utál..

2017. okt. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon magányosnak érzed magad, próbáld meg a naplóírást. Írj minden nap, akkor is, ha úgy érzed, hogy semmi sem történik veled. Illetve legyen egy kutyád, mert nagyon sok örömöt ad, és kimozdít, emberek közé, akikkel barátkozni tudsz.
2017. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Így is így vagyok vele. Engem is csak eltűrnek, de igazi barátaim nincsenek. :/

14/l

2017. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%

Szia, nekem tavaly volt így. A lány akivel addig jóban voltam 'megtalálta' a legjobb barátnőjét, szóval kb. egyedül maradtam. De igazából az segízett, hogy nem arra figyeltem, megpróbáltam mindenkivel jófej lenni (még azokkal is akik egy kicsit idegesítenek) és az egyikük lett a legjobb barátnőm. Szóval szerintem próbálj mindenkivel nyitott lenni és ha legjobb barátod nem is lesz, attól még szoros barátságok alakulhatnak ki.

13/l

2017. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Akaszd fel magad.

Megérdemled.

2017. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
当时的方式
2017. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!