Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek szociális fobiás...

Szerintetek szociális fobiás férfiként mennyi esélye van az embernek párt találni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem mer kezdeményezni, és nagyon szotlan.
2019. jún. 19. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon kevés, szinte lehetetlen. Miért akarna valaki párkapcsolatba lenni egy olyan emberrel akivel nem lehet semmit csinálni? Nem mész el vele sehova mert szociális fóbiád van, ha el is mész akkor is csak nézel ki a fejedből és még vele se beszélgetsz mert szótlan vagy.


Menj el egy pszichológushoz és küzdd le ezt a fóbiád a segítségével, ne pedig olyan embert keress aki így vállalna veled egy párkapcsolatot, mert nagy eséllyel nem fogsz találni.

2019. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Volt szociális fóbiásként mondom, hogy nem rögtön a párkereséssel kell kezdeni, mert az olyan, mintha a nyelvtanulást akarnád azzal kezdeni, hogy egyetemi előadást tartasz az adott nyelven. Először magadat kell rendbe tenned, nyitni az emberek felé, barátokat szerezni, kimászni a szocfóbiából, utána jönni fog a pár is.
2019. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

A tudatosság felül tudja írni a programot hogyha a tudatod tükre mindig nagyobb, mint az a karma, ami épp előtte van, akkor van választási lehetőséged. Hogyha ráfeszülünk a problémára, és nem látunk túl saját árnyékunkon, akkor azt hisszük programozottak vagyunk, és azt hisszük végzetünk és sorsunk van. Ez nem így van, csak nem álltál meg, és nem tágítottad ki a tudatod lehetőségeit odáig, hogy másképp is dönthess.

Senki nincs arra itélve, bután, vakon, korlátoltan, csak az úgynevezett sorsát követve elpusztuljon, vagy nagyon rossz létállapotokat éljen meg. Lehetőségeink közé tartozik az, átlássuk a problémát, megtaláljuk a megoldást, és el is érjük. Az ok és okozat törvénye világos, de az is,hogy tudatunkkal teremtjük ezt a világegyetemet, a kettő együtt működik. Ébredj rá a legmélyebb lehetőségeidre, azért hogy a legmagasabb minőséget érd el. Ha van ok van okozat is, a felébredettséged mértékében tudod teremteni az okokat, és felhasználni az okozatokat.

2019. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy hozzá hasonló természetű, személyiségű lánynál szerintem elég sok esélye lehet, legalábbis úgy látom, hogy többnyire hasonló a hasonlót vonzza. Egyébként én a szociális fóbiám mellett még aszexuális is vagyok, ami méginkább megnehezíti a helyzetemet. 18/L
2019. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
4: Ja tényleg, akkor nyugodtan élje le az életét úgy, hogy szociális fóbiája van, sőt, keressen maga mellé még egy szociális fóbiával élő embert és akkor ketten kuporoghatnak egy lakásban életük végéig ahelyett, hogy megoldanák a problémájukat. Kettőnél tovább egyedül amúgy megy a számolás?
2019. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Honnan veszitek, hogy nem megy sehova? Én szociális fóbiás lány vagyok, de rendszeresen vészt veszek mindenféle programon. Van, hogy szétizgulom magam, de muszáj menni, emberekkel találkozni, mert különben begolyózol. Utólag egyébként jó élmény, csak előtte tűnik félelmetesnek. :) Minél többet csinálod, annál könnyebb lesz.

Nálam nem lenne kizáró ok, ha valaki szociális fóbiás, ha szerelmes vagyok belé, akkor tökmindegy. Szeretem szőröstül-bőröstül, feltétel nélkül.

2019. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mindig otthon lenni, mondjuk az embereket kerülöm. Kerékpározni szoktam. Mennék igazából többfelé, csak egyedül nem jó. Igazából a szótlanságom a legnagyobb baj. Ki kíváncsi egy szótlan kuka embere. Persze változni kellene, de már 31 évesen nem tudom, hogy menne. Ha elmegyek pszichiáterhez, csak szétgyógyszerez, lehet hogy nem fogok szorongani az emberek előtt, de sokkal beszédesebb szerintem nem leszek, csak gyógyszerfüggő.
2019. jún. 22. 12:14
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
ne viccelj már kérdező! 31 évesen nagyon fiatal vagy. pszichiáter helyett menj pszichológushoz, ő nem tud begyógyszerezni. Vagy olvass könyveket a szociális fóbiáról, neten is találsz hasznos tippeket. vagy egyszerűen csak csináld! Menj emberek közé, még ha "beégsz", az is jobb annál, mintha nem csinálsz semmit.
2019. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Régen is voltak ilyen emberek. Apácának vagy szerzetesnek mentek, de most már ez nem elfogadott. Így teremtett az Isten.
2019. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
dehogyis isten! :) Ez tanult viselkedés nagyrészt.
2019. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!