Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek szociális fobiás...

Szerintetek szociális fobiás férfiként mennyi esélye van az embernek párt találni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem mer kezdeményezni, és nagyon szotlan.
2019. jún. 19. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is így teremtett, én már egyébként idősebb férfi vagyok a kérdezőnél. Mindig is ilyen voltam sajnos. Az esélyem párt találni nulla százalék, de valószínűleg nem is vagyok alkalmas rá. Csak legalább ne vágynék rájuk, én sajnos nem vagyok aszexuális. Beszélgetni azt tudnék, ha lenne kivel, csak nagy feszültséggel.
2019. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Itt a gyakori kérdéseken lehetséges, hogy találsz olyat, aki szintén ilyen problémával küzd és képes lesz megérteni téged. Szerintem nagy előny, ha olyat keresel, aki hasonló vagy ilyen gondokkal küzd mert így meg tudjátok érteni és segítitek egymást. Sajnos nagyon kevés ilyen ember van aki igazán meg akarja ismerni a másik félt és nem a társadalmi normákat várja majd el tőle egy kapcsolatban.

A "normál" emberek között viszont elég nehéz lesz, ugyanis az ilyenek (mint például néhány kedves válaszküldő) egy fikarcnyi energiát sem fordítanak arra hogy megértsenek, vagy utána járjanak, hogy mi is az a szociális fóbia, csak osztják az észt fölöslegesen.

2019. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Index fórumon van egy szociális fóbia topik, oda egy fazon berakott egy teljes könyvet kb. bekezdésenként lefordítva, azt olvasgasd.
2019. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!