Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyógyszertárban kapható...

Gyógyszertárban kapható pszichostimulánsok?

Figyelt kérdés

Kérlek valaki, kell inger. Nem birom ezt a bezartsagot. Tudnatok ajanlani valami legalis szert ami erzekelhetoen tudatmodosit? Legalabb egy kis loket hogy irni tudjak, hogy szolni tudjak. Hogy kifejezni tudjak. Minden bennem van de csak engem őröl fel, mert nem tud atjutni a ketrecen amibe embersegem kenyszerit. Valaki nem akar velem lemenni a Balatonra jovoheten? Megorulok. Legyunk baratok.

19/L ha Szotéra jelentkeztel pláne keress fel. Igyunk bort és fájjon együtt, aztán ki tudja, lehet elmúlik. Szeretek mindenkit.



#orvosi #magány #szeretet #boldogság #bipolarirás #kialltokdeelnyelodik
2019. jún. 25. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes. Valaki igazán megmutathatná, higx az állandó jelen, jó.

Én szívesen beszélnék veled egyenlőre.


Én is szeretek mindenkit.

2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen..., a kérdés. Nos kaphatóak, de sok belőlük rendelés alapú, és pszichiáternek kell felírnia, amikről tudok.
2019. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Robitussin, vagy egyéb DXM tartalmú köptetõ. Pl Robocough, amit ebayrõl is tudsz rendelni.
2019. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!