Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Internetes ismerkedés?

Internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés
Hol tudnèk neten ismerkedni? Olyan oldalt keresek ami kifejezetten barátkozás céljából van, nem párkeresèsre.

2019. júl. 8. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Maga a GYIK fő célja nem a pár és/vagy barát keresés; ebből kiindulva nem ajánlom.


Sok Facebook csoport lett létrehpzva erre a célra; ha van hobbid, arra kereshetsz csoportokat és jelentkezhetsz. Olyant is kreáltak, ami csak barátkeresésre van. Angol nyelven elterjedtebb, de előfordul magyarul is.

2019. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem irhatsz.
2019. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Veszelyes egy dolog azert.

Vigyazz vele

2019. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
időpazarlás :D felveszed egy emberrel a kapcsolatot neten...kb 1-2 órát beszélgettek egymásról, utána megunjátok és elkezd szép lassan leépülni a dolog. eleinte azért valami jelentéktelen szar dolgot írtok a másiknak, amire az lesz a válasz, hogy ja, aha, igen, esetleg egy smiley, utána már csak minden második nap beszéltek stb...végül az egész megszűnik.
2019. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én közös érdeklődés mentén elég sok embert megismertem online akikkel éveken át tartottuk vagy akár most is tartjuk a kapcsolatot.

Ha nincs meg a közös érdeklődés akkor elég nehéz, mert nincs mivel kitölteni az időt amíg szépen kialakul egy bizalmasabb kapcsolat. Szóval szerintem tematikus facebook csoportokba érdemes csatlakozni. Veszélyesnek nem veszélyesebb mint például egy szórakozóhelyen ismerkedni, akinek egy kis esze is van annak semmi problémája nem lesz netes ismerkedés során, akinek nincs annak nindenhol problémái lesznek.

2019. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csaj vagy fiú vagy?
2019. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!