Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti furcsának találnátok egy...

Ti furcsának találnátok egy 32 éves teljesen magányos, új életet kezdő férfit?

Figyelt kérdés

Teljesen magamra maradtam. Volt egy barátnőm 7 évig, néhány megszakítással. A végén összejött a bátyámmal! Soha nem voltunk igazán jóban, így teljesen ellenem fordította a családot. Gyereket várnak, így őket választották a szüleink. Eleinte amikor mentem hozzájuk akkor szóltak hogy jönnek a bátyámék is, így inkább ne menjek. A születésnapokra se menjek mert kínos lenne. Karácsonykor is én inkább menjek egyedül 2 nap múlva amikor már nem futhatok össze velük. Aztán odaköltöztek, így ne menjek semmikor. Anyám konkrétan már titokban telefonált velem, hogy ne hallja meg az exem. Ha hallotta, hogy hazajött, lecsapta a vonalat. Elegem lett, megszakítottam az egész bandával a kapcsolatot és elköltöztem Pestre. Barátaim sincsenek mert az exem elirtotta őket mellőlem sajnos végleg. Több év után látom, hogy miket hazudozott hogy összevesszek velük. Már nem lehet kijavítani sajnos.

Most itt Pesten megyek az új állásomra hétfőn. Szerintetek fogok tudni barátkozni? Nem fognak egy ennyi idős teljesen egyedülálló embert hülyének nézni? Nem fura ez egy normális életet élő embernek? Van így esélyem haverokat találni, esetleg egy szerető, kedves barátnőt?


2019. júl. 22. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj bár én 21F vagyok de ha esetleg valaki furcsának nézne akkor ezt így el mondod neki és az én részemről már is világos lenne minden, lényeg az az hogy ne hazudj, légy kedves, mosolyogj, pozitív, tele tervekkel, sok sikert és kitartást :-)


Bocsi ennyit tudok mondani, bár arra kíváncsi lennék hogy az Apád ehez mit szól?

2019. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám furcsának. Nem tehet az ember arról, hogy milyen családtagok közé született. Amúgy sem kell mindenkinek az első találkozás alkalmával az életed történetét elmesélni.

Sok sikert az új életedhez. Szerintem rendkívül szimpatikus dolog ha valaki új helyen, idegen helyen teljesen egyedül új életet tud kezdeni. Én inkább becsülöm az ilyet.

2019. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elismeresre melto. Es nagyon sajnalom, hogy ilyet kellett atelned. Nagyon sok sikert kivanok! Csak pozitivan, es kokedvuen! 🤗
2019. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát barátom, kitartást!

Eddig azt hittem, az én sztorim keményebb 35 évesen, de a tiéd mindent visz.


Sok sikert!

2019. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Amíg úgy gondolod, hogy egyedül vagy, és magányos, addig nem is lesz más veled...


Inkább gondold azt, hogy szingli vagy, hajadon, van egy legénylakásod, és azzal rúgsz be, meg úgy, ahogy csak kedved tartja 😊😊

Mehetsz sportolni, mehetsz tanfolyamra, kipróbálhatsz bármilyen hobbit, mehetsz bármilyen társaságba!


Végre megvan a lehetőséged mindenre! Úgy, hogy senki a büdös életben többet nem szólhat bele! Ennél jobb nem lehet, ennél függetlenebb nem.lehetsz! Most van lehetőséged újra megismerni magad, fejlődni, jobbá válni, önmagadnak lenni!

Használd ki! 😁👍

2019. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 he84 ***** válasza:
100%
Hát ez nem túl jó, hogy így jártál. Sok sikert! Nincs azzal semmi baj, egyáltalán nem fura, ha valakinek nincs párja, nem ettől függ egy ember értéke és senki nem várhatja el tőled, mert ezt te döntöd el, hogy egyedül szeretnél-e élni valameddig, vagy sem.
2019. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Apám meg se szólal, ő mindig ilyen volt, mintha Anyánk bábja lenne. Soha nem volt még saját véleménye, elvan csendben, csak azt tudja mondani “beszélj Anyáddal”. Ilyen volt mindig is, a horgászatról vagy fociról, szerelésről lehet vele beszélni, érzelmi, családi dolgokról még soha egy szót sem mondott.

Elmondani nem szeretném a történetemet mint magyarázkodás. Nem szívesen beszélek róla, őszintén szólva még férfi létemre el is sírnám magam. Nem ezzel indítanék a munkatársak előtt.

2019. júl. 23. 08:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó kis testvért nyomtak melléd. Nekem volt négy haverom, aki megígérte, hogy egymás csajaival soha. De szerintem mádnál is így van. Eszméletlen mik vannak, durva, egy testvér.
2019. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen a sztorin kiakadtam. Ilyen exet, ilyen testvért, ilyen családot... hát, szóhoz nem jutok, nagyon sajnálom, hogy ilyet kell átélned, DE!

Jól tetted, hogy elköltöztél! kezdj új életet, nem vagy még semmiről lemaradva! Ismerkedj, barátkozz, légy nyitott, állj hozzá pozitívan. Minden érted és sohasem ellened történik. Sablonszövegnek tűnik ,de én hiszek benne! Hiszem , hogy minden okkal történik. Ez is okkal történt most a Te életedben, hogy tanulj, hogy fejlődj! Egy percig se búslakodj, minden jól fog alakulni és megtalálod majd azt az embert, aki melletted lesz és marad is! :)

24/N

2019. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert kívánok neked, megérdemled a normális életet!

Szerintem fogsz tudni barátkozni, csak ne görcsölj rá a dologra.


Munkatársaknak ne is mondd el ezt a sztorit, nem mindenki reagálná le jól. Sok a bunkó paraszt, lehet csak kitárgyalnának..ez lenne a munkahelyi pletyi.

Nálunk is mindenki ismeri a másik családi hátterét és azon csámcsognak.

2019. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!