Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne a megfelelő?

Milyen munka lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Nem szeretnèk közvetlenül emberek között lenni, vagy velük foglalkozni. Milyen munkák vannak amiben nagyjából egyedül kell dolgozni és pár év alatt el lehet végezni tanfolyamkènt?

22/L


2019. júl. 23. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Takarító OKJ.
2019. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hegesztő okj.
2019. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így érzek most mint te. Eddig takarító voltam de elegem lett belőle. Annyi jó volt benne hogy egyedül vagy max. 2-3-an dolgoztunk együtt. Back office állásokat nézegetem, ott is biztos sok emberrel kéne együtt dolgoznom de legalább nem minden nap vadidegen bunkó ügyfelekre mosolyogni.
2019. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Forrasztó/javító operátor. Elektronika profilú gyárakban sok ilyet keresnek, nem kell hozzá papír és van, ahol meg is tanítanak forrasztani, nem baj ha nem tudsz.

Monoton, kézügyesség kell hozzá meg jó szem, de általában csak annyira kell elviselni az embereket, hogy vannak körülötted. Nem kötelező bratyizni is velük.

2019. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez engem is érdekelne :D

Sofőr? - Ott egyedül lehetsz.

F

2019. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Taxi sofőr, pizzafutàr, egyéni vállalkozàsban például festő, biztonsági őr, stb.

Én is utálom az embereket, jelenleg úszómester vagyok, sokat nem kell kommunikalnom senkivel, maximum megkérdezik hol a wc, vagy váltáskor a kollègàmmal váltunk pár szót. Vége és megyek haza.

2019. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszútávon kis egyéni agrárvállalkozást tervezek.
2019. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!