Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged a munkahelyen szemmel...

Téged a munkahelyen szemmel tartanak?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy nem a vezetőd, hanem egy másik kolléga folyton érdeklődik, azzal van elfoglalva, hogy ki mikor mit csinál. Nem érdeklődés, hanem inkább ellenőrzés szempontjából, hogy aztán "leadhassa a drótot" a megfelelő helyre.
2019. júl. 25. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Vannak olyan kollégák (jobbára nők), akik általánosan figyelnek mindent és mindenkit.

De nem érdekel különösebben. Tiszta a lelkiismeretem, nézegessen, jelentgessen ha akar.

2019. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van olyan, aki "köp" vagy poloska.


Dolgoztam olyan helyen, ahol 30m-ként iparikamera és beléptető volt.

Na ott szemmel vagy tartva.

2019. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korábbi munkahelyeken mindig volt ilyen, most nincs, de a mostani főnököm baromira nem is értékelné az ilyesmit.
2019. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korábbi munkahelyen az egyik férfi valami Kínából rendelt lehallgatókészüléket szerelt a műhelybe (felettesünk volt valamennyire, azaz annak képzelte magát). Először azt hittem, ugratnak, majd egyszer neki állt a másik kollégának, hogy nem mondjon róla ezt meg azt (és itt idézte a privát beszélgetését).
2019. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen munkatársam. Azt hiszi magáról ő a főnök. Mindig utasítgat minket, ellenőrzget mindent. Ha valaki felesel akkor megy árulkodni.
2019. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem


Óvodában volt ilyen csoporttársam, kb 23 évvel ezelőtt. Azóta nem.

2019. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel ilyen drotleadas sem mukodik nalunk.
2019. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van 1 ember, aki finoman szólva "minden lében kanál", ill. egy másik, aki hogy mondjam..."jóban volt" az egyik főnökkel. Mindkettő nő. Azt csipogják a céges verebek, hogy valamelyikük tégla... Mindegy, én igyekszem nem adni támadási felületet senkinek,elvégzem mindig a feladataimat, ahogy kell, meg alapvetően nem is rossz hely, jól elvagyok ott.

Az az igazság, hogy poloskák, téglák, beépített emberek nagyon sok munkahelyen vannak. Én biztos nem csinálnám, mert nem bírná a gyomrom, hogy másokat lessek, bemószeroljak a felettesemnél. Anyámat pl. azért lehetetlenítette el a vezető egyik munkahelyén, mert nem vállalta ezt.

Egy korábbi állásomban a tudtomra is adta a közvetlen főnököm / utána derült ki, mikor beadtam a felmondásom,hogy igazából nem is az ő keze alá tartoztam, csak "játszotta a Janit" /, hogy ő mindenről mindig tud, akkor is, ha épp nincs bent a cégnél. Meg ezt ne csináljam, vagy azt miért csináltam, mikor nem is voltam a szeme előtt...Hát, persze, mert ott sasolt valahol suttyomban a csupaszem-csupafül kolléga, és adta le a drótot, ki, merre, mit csinált. Ma se tudom, melyikük lehetett, bár, olyan ravaszul csinálta, hogy nem szúrtam ki, csak sejtem. Hála az Égnek nem dolgoztam ott sokáig.

2019. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert utálnak. De lehet, hogy azért foglalkoznak velem ennyire, mert utálva kedvelnek.

Olvasok egy könyvet, ami a személyiségtípusokról szól, és kezd összeállni a kép, hogy miért foglalkozik velem ennyire...

2019. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!