Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem hívnak a feladott...

Miért nem hívnak a feladott hirdetésem miatt?

Figyelt kérdés
Feladtam egy nagy városban a hirdetésem, hogy szobafestő, burkoló munkát vállalok, de senki nem hív? Most akkor kell szakember vagy nem?
2019. júl. 25. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol adtad fel? Újságban, netes portálon? Mikor adtad fel?

Szerintem írj ki egy posztot facebookon marketplace-re.

2019. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

"Feladtam egy nagy városban a hirdetésem" - egy nagyobb városban azért nem te vagy az egyetlen szobafestő, burkoló.


Próbálj meg több helyen hirdetni, mert az, hogy feladsz egy hirdetést és pont valaki olyan olvassa, akinek pont kell (vagy van ilyen ismerőse, akiről tudja, hogy kell) és pont nincs ilyen ismerőse és pont nem talált előtted már mást kb olyan, mint hogy én nyerek a tombolán; ha több számot veszek, nagyobb eséllyel indulok.

2019. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hirdesd magad facen.
2019. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már fél éve feladtam híresebb újságban fizettem is, szórólapokat is dobálok postaládákba, neten is a jófogáson, az már egy éve lassan, meg kellett újítani. Vaterán is. Face-en fenn vagyok, de senki, nagyon kevés ismerősöm van. Marketplace-re fizetni kell? Hogy működik?
2019. júl. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!