Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan közöttetek aki...

Van itt olyan közöttetek aki feladott mindent azért mert egyedül van?

Figyelt kérdés
Én feladtam mindent.Pedig voltak terveim,jobban fizető állás keresése,jogosítvány,autóvásárlás,saját lakásra hajtani de lemondtam ezekről.Egyedül nem látom értelmét az igyekezetnek.Pontosabban semminek sem látom értelmét.Sem a pénznek,sem a saját lakásnak sem az autónak,se új munkahelynek semminek.
2018. júl. 22. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
És megérte? Vagy most mi van?? Nem értem..
2018. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Magadért tedd meg ne másért, jóember.
2018. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok már küzdeni.Csajozni sem akarok,mert látják rajtam hogy mennyire szükségem lenne egy nőre és már csak azért is vissza fognak utasítani.
2018. júl. 22. 23:17
 4/25 anonim ***** válasza:
54%

Hát akkor pont a társadról mondtál le.

Mert jól fizető állás nélkül egy nő sem fog szeretni...:D

2018. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznék, hogy ÁTMENETILEG feladtam sok dolgot, mert így logikus, indokolt, és gazdaságosabb. Egyedül nem éri meg pl nagy házat fenttartani, és hasonlók. De a barátaimat, hobbimat nem adtam fel, és az álmaimat, terveimet senki és semmi kedvéért nem vagyok hajlandó feladni.
2018. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4-es ha jól fizető állás nélkül nem fog szeretni akkor ne szeressen jól fizető állással sem
2018. júl. 22. 23:21
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Édes fa..szom...😒😒
2018. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Nagy hülyeséget csináltál, de te tudod..ha tudod??
2018. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Egy nő sem fog szeretni jólfizető állás nélkül.

Most majd az következik: "nem megy a pártalálás".


Inkább hajts a karrierre, ne légy agyhalott idióta aki beveszi, hogy nem számít a pénz és majd hercegnőd lesz nélküle.

2018. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ha lenne egy barátnőm igyekeznék hogy legyen pénzünk,lakásunk,autónk,de így nem akarok igyekezni.Meg nem is látom értelmét.
2018. júl. 22. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!