Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért félek felmondani?

Miért félek felmondani?

Figyelt kérdés

Mármint nehéznek érzem a dolgot. Egyszer már majdnem otthagytam a helyét pár hónapja. Főnök meggyőzött de közben másképp alakult a magán életem meg úgy egyébként minden mert továbbra sem lett jobb a helyzetem ott.


Szerintetek ciki ha újra odaallok hogy felmondok. Kicsit frusztrál hogy már egyszer megtettem aztán maradtam végül.


Mit gondoltok ? Hogy gyűjtsek erőt.


2019. júl. 28. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a legrosszabb ami történhet?
2019. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából semmi... Munkát találnak újat ez szinte biztos főleg hogy most fogok elkezdeni egy másik diplomát.
2019. júl. 29. 06:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképp voltam.

Ígértek fűt-fát, semmi nem vált valóra belőle fél év alatt, sőt még szememre is vetette a felettesem hogy nem vagyok valami motivált (majdnem elröhögtem magam).

Most járok aktívan interjúkra, már alig várom hogy felmondjak, nagyon bánom hogy nem tettem meg mikor először eszemben volt.

2019. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor mi nagyon hasonló szituban vagyunk. Csak annyi hogy én mikor fel akartam mondani akkor volt már új ahová mehettem volna de ahhoz el kellett volna engedniük picit a felmondási időmbol de a főnök direkt azt mondta hogy szó se lehet róla.. így azon az új helyen nem tudtam kezdeni így maradtam mert közben ígért fűt fát..


De nekem most lett elegem. És nem akarok várni már.

2019. júl. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!