Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mindig a nők cseszegetne...

Miért mindig a nők cseszegetnek a melóhelyeken?

Figyelt kérdés

Az eddigi, összes kőkemény 4 munkahelyemen úgy nézett ki az első nap, hogy a kedves hölgyek faggatóztak. Milyen a munka, hogy tetszik, honnan jöttem, szóval az összes létező közhelyes és idegesítő kérdést lenyomták, de spontán 2 percet nem tudtunk beszélgetni.


20-on éves vagyok, nem nézek ki annyira jól, hogy emiatt zaklassanak, magas és izmos sem vagyok. Olyan, mintha direkt akarnának kellemetlen helyzetbe hozni a tolakodó modorukkal. Amúgy volt közöttük nagy jó fiatal csaj is, és idős elhasznált is, szóval vegyesen sok nőtől kapom, és már eléggé elegem van ebből.


2019. júl. 31. 21:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, ha nem található ki.
2019. júl. 31. 21:58
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Minden munkahelyen ezt csinálják a nők, ez van. Ne aggódj, amint elmész, kibeszélnek. Nő vagyok, 8 női alkalmazottal, katasztrófa, amit művelnek egymással
2019. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

A nem antiszociális emberek körében ezt hívják társalgásnak; próbálnak megismerni, hiszen a nap nagy részét együtt töltitek. Aki egy kicsit is ember, annak jobb, ha van valamennyi személyes kapcsolata a másikkal, és nem csak ülünk egymás mellett 8 órát, mint a robotok.

Igaz férfival ilyet nem nagyon érdemes csinálni, mert millió+1 példa mutatja, hogy képtelenek vagytok civilizáltak lenni, hacsak nincs szex is a láthatáron. (Pl nőtől még sohasem hallottam hogy olyan hétköznapi módon írta volna le egy férfi egész életét, és emberi értékét, mint ahogy te a beszélgetni próbáló idősebb hölgy kolléganőidet az "elhasznált" szóval.)


Amúgy meg nem kell beszélni, ha nem kell válaszolni, egy idő után hozzászoknak, hogy kuka vagy.

2019. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na kezdődik...
2019. júl. 31. 22:50
 5/12 A kérdező kommentje:

Sok dolgot idekavart a 3-s.

Röviden: ha egy nő nem akar szexet, akkor a szemét pasi fogadja el, és ne erőlködjön, viszont ha egy férfi nem akar beszélgetni valakivel, akkor bunkó, civilizálatlan...

Áhh hagyjuk is. Ne szóljon senki se hozzá inkább, jobban járunk :)

2019. júl. 31. 23:00
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ahol nők vannak ott sajnos fel kell arra készülni, hogy megy a xar keverés, és a munkahelyi irodát egyfajta korzónak használják, hogy kiről, mit tudnak/tudtak meg. Ajánlom figyelmedbe a következő könyvet, ami nekem is segített abban, hogy kiismerjem, kitől mi várható el:

Thomas Erikson: "Idiótákkal körülvéve"

2019. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
26%
"Idős elhasznált" Na látod édesem, ezért kapod ezt a nőktől.
2019. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Anyukád is idős, elhasznált? A leendő felesleges is az lesz majd 30 év múlva?
2019. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6.-os köszi, jó neve van a könyvnek, először azt hittem, hogy csak trollkodsz.


7.: Látom nem megy az ok és az okozat megkülönböztetése, vagy lehet a jelentése sem... Nézz utána, azután okoskodj!

2019. aug. 1. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő túlsúlyos munkahely velejárója, tapasztalat.

A nők általában az emberekről szeretnek beszélgetni, ezért ilyen jellegű témák a jellemzőek ilyen munkahelyeken. Előbb fognak a gyerek óvodai csoportjában felbukkant hasmenés-járványról beszélgetni, semmint egzinsztenciális filozófiai témákat bedobni.

2019. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!