Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok? Ha valaki...

Mit gondoltok? Ha valaki tanulekony és szorgalmas valamint nagyon igyekszik az bármilyen munkában területen megállja a helyét? Mármint ha valami teljesen új akkor azt is könnyen megtanulja?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 05:36
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Te mit gondolsz erről?
2019. aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy igen. De mások véleménye is érdekelne ki mit gondol :D
2019. aug. 1. 06:19
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szakterülettől, készségektől, képességektől is függ, mert például valaki humán beállítottságúként lehet hiába szorgalmas és dolgozik teljes erőbedobással reál területet igénylő feladatoknál, aki veleszületett reál képességekkel rendelkezik, vele - azt hiszem - nem veheti fel a versenyt.
2019. aug. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy van, ahogy gondolod, kérdező!


És mi a konkrét helyzet, ami a kérdésedet ihlette?

2019. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesen más területen fogok munkát vállalni hamarosan. S eddigi munkahelyemen nagyon jól megálltam a helyem és szavakban el is ismerték de itt nem lehet előre lépni sem pénzben sem sehogy. És már kezdett átmenni kihasználásba.


Az új területhez kapcsolódó képzést szeptemberben fogom elkezdeni ez teljesen más mint amit eddig csinaltam S szeretnék ebben dolgozni.

2019. aug. 1. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanulekony es szorgalmas vagy, akkor nem lesz problemad! ;) Sok sikert!
2019. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!