Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ezért tényleg én vagyok...

Most ezért tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sokszor rám szólnak emberek kezfogasnal hogy mi a fszomat szoritod meg jaj gatnak. Pedig nem szoritom meg mint egy vad állat. Néha viszont elég lazán fogok kezét de ez ritka. Nem is értem hogy ez miért baj egyesek számára pedig nem egy emberrel talalkoztam már akinek nálam 100x erősebb a forgása.

#férfi #munka #nő #kolléga #kapcsolatatok
2019. júl. 31. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősen fogod meg valakinek a kezét, azt nem fogja érdekelni, hogy a tiednél van 100x erősebb. Ha ennyien panaszkodnak, annak oka van, vedd lazábbra.
2019. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
13%
Mondd meg nekik hogy ember így fog kezet. Ha valamelyik nem néz a szemedbe azt meg te szóld meg hogy kézfogásnál így illik.
2019. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A túl erős kézfogás erőfitoktatás,a “ döglött hal” kézfogás pedig nyegle,gyenge jellemre vall vagy olyan érzést ad,mintha undorodnának tőlem.Normàlisan kell kezet fogni se nem szorongatva, se nem épphogy.
2019. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!