Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelitek mikor kollégáto...

Hogy kezelitek mikor kollégátok ártó szándékkal hazudozik rólatok a főnöknek? Vagy rosszindulatú, hazúg pletykákat terjeszt rólatok?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy eleve ilyen mentalitású az illető. Másokkal is csinálja. Talán a saját hibáit próbálja lepelezni vele. A másik ok meg, hogy nem ugrálok neki mintha a cselédje lennék. Ő ehhez hozzá van szokva mert már régebben dolgozik itt. De nem vagyunk alá fölé rendelt viszonyban. Szívesen segítek is ha valaki megkér, ha utasít akkor nyilván nem mert nekem is van sok munkám és nem vagyok senki rabszolgája.
2019. aug. 2. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tanukkal (kollégákkal) bizonyítsd be, hogy sérti a becsületedet és kérj ellene munkahelyi fegyelmit.
2019. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nálunk nem divat.....
2019. aug. 6. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hozd divatba, vagy menj más céghez (lehet, hogy utánad megy...).
2019. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú nálad komoly gondok vannak. Dolgoztál már valaha munkahelyen emberek között? Ha feljelentgetném engem rúgnának ki villámgyorsan és igazuk is lenne. Majd 1 ember miatt felmondom a szuper állásomat? Elment az eszed? Ha elmegyek máshova utánam jön???!!! Te ülsz a 4 fal között és 0-24 ben horrorfilmeket nézel? :D Kérlek ne írj több képtelenséget.
2019. aug. 7. 06:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Sérti a becsületemet??!! :D kerevered a szezont a fazonnal. :D Senki nem sérti a becsültemet :D Fegyelmit meg sz@rkavarásra nem adnak.
2019. aug. 7. 06:29
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Tisztet Kérdező!

Azért még írok pár szót: "Ha Te tudnád, amit én..."

2019. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem tudom.
2019. aug. 7. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!