Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit tennél, ha egy rosszind...

Te mit tennél, ha egy rosszindulatú kollégából főnök lenne?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék onnan...
2019. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amit előtte is: leszarnám
2019. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem bírnám elviselni,és közvetlen főnököm lenne,keresnék más munkahelyet,és munkahelyet váltanék.
2019. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént. Otthagytam a helyet egy fél évvel később. Sose bántam meg.
2019. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, szinte minden régi ember elment.
2019. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan nem volt, hogy rosszindulatú kolléga lett vezető - rosszindulatú vezetőm viszont volt.


Az egyik úgy jött, hogy ő a vezetőnk (rokona volt a nagyfőnöknek). Nem akarta megtanulni az alapokat, mert ő vezető és azokat a dolgokat mi csináljuk; így kissé nevetséges is volt, amikor olyanért vett minket elő, amit ő sem értett. Emellett nagyon kis furkálódós volt és olyanokat látott be a dolgokba, amik nem is úgy voltak. A csapatába voltam, de elkértem magam onnan, mert hosszútávon nem bírtam volna. Utána átváltott abba, hogy a tűzbe tette volna a saját csapatáért a kezét, de a mi csapatunkat támadta. Konkrétan egyszer a nagyfőnöknek olyanért mószerolt be, amit nem is tettem meg és a nagyfőnök kérte a közvetlen vezetőmet, hogy beszélgessen el velem.


Azt a vezetőt elbocsátották.


Később lett egy vezető; őt ismertem akkor is, mielőtt vezető lett volna, nagyon aranyos,s egítőkész nő volt, cigiztünk is együtt, jókat lehetett dumálni és akármi volt, rohant segíteni, nagyon kedves stílusba.


Amikor vezető lett, nagyon durva stílust vett fel; keményen igyekeztem, de mindig az lett a nap végén a konklúzió, hogy lusta disznó vagyok és buta. Ha segítséget kértem, mindig kihangsúlyozta, hogy ő ezt egyszer (hónapokkal korábban, egy több napos tréning pár perces részében) elmagyarázta és miért nem emlékszem rá.


Más is panaszkodott rá ugyanez miatt. Még az is, aki a legjobb dolgozó volt. A többi vezetővel ugyanúgy jól kijött.


Én kerestem új helyet és felmondtam.

2019. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék, akár a semmibe is.
2019. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy rosszindulatú kollégát eleve hiba vezetőnek megtenni... A korábbi munkahelyemen elkövették ezt a balhúzást, el is ment onnan néhány dolgozó, köztük én is.
2019. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiléptem, a vicc amikor elmentem azt mondta nekem csak ilyenfajta viselkedessel lehet előre jutni, és amik történnek a munkahelyen, hadd ne meséljem inkább, az nem nekem szól! Végül kirugták 😊👍 Gyorsan feltornázta magát, de hamar orral esett a talajnak! 👍
2019. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!