Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkában lehet hétvégén...

Közmunkában lehet hétvégén dolgozni?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem mert itt tartanak tyúkot, disznót és mindig van vele egy ember hétvégén... Gondolom sehogy nem lehet elszámolni vele, de állítólag szabadságot kap érte. Egy hétvége 1nap..

Ilyet lehet?



2019. aug. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Remélem a 8 általános megvan. Inkább gyári munka minthogy közmunka
2019. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erdészetnél voltam ezelõtt 4-6ëve. De amikor hétvégén dolgoztam ki kellett vennem a 2 szabadnapot hétköznap, szóval ugyanott tartottam. Sehol.
2019. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogilag szabályos?
2019. aug. 3. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a vízügynél voltam, ott volt pár biztonsági őr közmunkában, aki hozzánk tartoztak, ők folyamatosan dolgoztak, éjjel, hétvégén, ünnepnap, kaptak rá pótlékokat, így kaptak br 130 körül havonta.
2019. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszem fel úgy a kérdést hogy ugyanazért a pénzért hétvégén is dolgozni?
2019. aug. 6. 04:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még 2005-2006-ban dolgoztam közmunkában egy állatkertben, miután az egyik épületben egy rajzpályázat rajzait ki kellett állítani, onnantól hétvégén be kellett mennie egyikünknek kinyítni az épületet és őrizni, ezért pluszt nem kaptunk csak 1 szabadnapot hétköznap. Ideiglenes dolognak indult, hogy csak 1 hónapig kell, amíg a rajzok kint vannak, végül rákaptak és onnantól kezdve elvárás volt, hogy hétvégén és ünnepnapokon is üljön ott valamelyikünk, míg hétköznap 8 órát voltunk bent, addig hétvégén többet. Több órát voltunk bent ugyanazért a pénzért, ráadásul ünnepnap, hétvége, ami egy normális helyen jobban fizet.
2019. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!