Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyen találkozhat...

Milyen munkahelyen találkozhatok holtestekel és ehez hasonlóval?

Figyelt kérdés
A boncmester problémás mert tikkelek és még féletlenül kinyomnám a hulla szemét miközben a mellkasát kellene felnyitnom.Diszes is vagyok (matek és írás külalakja.)És vannak szívproblémáim is.Szóval boncmester,sebész,műtőssegéd is mivel rengeteget kell állni és ott se lehet tikkelni.Hol tudnék élőben bele nézni egy holtestbe? Törvényesen természetesen..
2019. aug. 5. 18:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Vízi mentők, akár önkéntesként is. Mehetsz pecázni vízi hullát, ha szerencséd van, nem fog nagyon folyni, mikor kiszeditek.

Mondanám a hullasminkest, tudod aki a ravatalra készíti elő a testeket, de hát ha nagyon remeg a kezed, akkor kicsit nehéz lesz.

Az összes többi, ami hirtelen eszembe jut, az meg már orvosi vagy bűnügyi pálya, meg ugye a tűzoltók, de hát azt még egy átlagos egészségi állapotú ember se biztos, hogy bírná mert ultra kemény tud lenni.

2019. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=patol%C3%B3gus


amíg kitalálod nézegess jutúbon tüdőboncolást


szerintem kizártál mindent, de minek akarsz belenézni?


Patológus aki ilyesmi csinál, boncmester, de hát az nem lehetsz.


Hullaszállító meg nem néz bele, csak elviszi.

2019. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
mentős ismerősöm pakol néha hullákat, bár többnyire inkább sérülteket
2019. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
A nyelvérzékemmel szerintem jobban eltudnék helyezkedni de..Nekem egy hulla,sérülés,vér olyan mint egy szép arc.Rengeteg ilyet néztem interneten de már nem ugyanolyan élmény.
2019. aug. 5. 18:24
 5/41 A kérdező kommentje:
A pacemaker cserénél a műtőben tudtam nézni a lámpa tükrében hogy hogy operálnak engem.
2019. aug. 5. 18:26
 6/41 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem troll vagy, akkor elmebeteg.

Engem is lenyűgöz az emberi test, érdekelnek az ilyen dolgok, viszont olyan mélyen kussolok róla, ahogy csak tudok...

2019. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Egy anonim fórumon mit veszíthetek? Az meg hogy mi a normális elég relatív.Nyilván a való életben nem kürtölöm világgá.
2019. aug. 5. 18:29
 8/41 anonim ***** válasza:
Patológus szakorvos, boncmester, mentős, rendőr, tűzoltó. Más munkakör nem nagyon van, ahol hozzá is kell érned a hullához konkrétan.
2019. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%
Sírásó. Én annak megyek.
2019. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Szívproblémával nehéz lenne,még a séta is elszokott fárasztani.
2019. aug. 5. 19:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!