Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincs 1 éve normális...

Miért nincs 1 éve normális munkahelyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tévő legyek rosszul érzem magam mindegyik munkahelyen, nem tudok huzamosabb ideig dolgozni egy helyen nem bírom az unalmas szürke helyeket ahol folyamatosan azt nézik mit hova rakok és azt várják mikor szólhatnak be vagy hogy szólnom kell azért is hogy mikor megyek mosdóba és nézik az időt mikor érek vissza, vagy éppen mikor megyek enni (ha éppen van rá időm) Nem beszélve arról hogy olyan emberekkel vagyok össze zárva akik mindenkit piszkálnak és kibeszélnek, én nem szoktam másokat csesztetni..Sajnos nagyon zárkózott vagyok idegenekkel, sokszor félre értenek hogy nagyképű vagyok, mert nem sokat beszélek. Egy időben pánikrohamaim is voltak, képtelennek érzem magam hogy bezárva legyek, talán egy enyhe klausztrofóbiám is van,és vannak betegségeim ezeken kívül is. Sajnos senki nem ért meg hogy mit érzek, nagyon rossz ez így szeretnék dolgozni egy jó munkahelyen ami nem egy szürke unalmas sz*r és egy jó társasággal, de úgy érzem lehetetlen ilyet találni, és teljesen ki vagyok már ettől.

Más is így érzi magát?

Mit tudnátok ajánlani, mit csináljak?

Köszönöm az értelmes válaszokat.


2019. aug. 7. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Lehet ideggyengeség, neuraszténia a háttérben. Menj el íriszdiagnosztikára pl
2019. aug. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

M a végzettséged, hány éves vagy, mennyi szakmai tapasztalatod van? Mivel szeretnél foglalkozni?


Először is azzal kéne tisztába jönnöd, hogy mennyi a piaci értéked, illetve ha túl kevés, akkor azon változtatni. Folyamatosan figyelni az állásokat, pályázni. Járj állásinterjúra is akár, az sem kötelez semmire, de tapasztalatnak jó lehet. Határozd el, hogy mi az, amit NEM akarsz csinálni. Motiváld magad!


Kicsit befordultnak tűnik az írásod, a helyedben elsősorban ezen változtatnék. Tudod ha mosolyogsz, a világ visszamosolyog. Tudom ez hülye közhelynek hangzik, de amíg a gödörben van úgysem látod a fényt. Próbál észrevenni a lehetőségeket és élj velük. Ahogy változik a hozzáállásod, a dolgok is megváltoznak körülötted!

2019. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, végzettséged ?
2019. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyere hozzánk, nálunk amúgy is emberhiány van! Tök mindegy, mi a végzettséged, az emberek 90%-a amúgy sem abban dolgozik.
2019. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!