Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális-e hogy haragot érzek...

Normális-e hogy haragot érzek a volt munkahelyem iránt ahol a mentális egészségemet, és szociális képességemet tönkre vágtág nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg igyekszem új álláshoz jutni mivel munkanélküli lettem nem a saját akaratomtól alakult igy. Mivel igen nehéz elhelyezkedni ezért ostoba fejjel maradtam a volt munkahelyemnél.


Úgy érzem sokat romlott a közel 3 éves munkahelyi légkör alatt a Mentális egészségem és a Szociális képességem, és meg ittam ennek a levét ki utálhatnak elöbb útobb azok akik a legjobban szeretnek engem. Auoimatikusan lelki fájdalmat okoztam nekik, nem azért mert rossz indulatú vagyok hozzájuk sem nem azért mert Asperger-szindómás vagyok. Hanem azért mert meg sem tudom különböztetni a jó Szociális szándéktól, az aljas rosszindulatú Szociális szándéktól más embereket a környezetemben. Az rögzült bennem amit a volt munkahelyemnél lévő aljas Szociális beszólásos kommunikációval, bántak az ottani dolgozókkal és a dolgozók egymás után.



Volt olyan benyitot az illemhelyre az egyik volt munkatársam mikor szóltam neki időben hangosan foglalt, és akkor jött rá amikor a lábamat meglátta és beszólogatott nekem cifra szavakkal.


Igy amikor leszivatott engem kimentem az illemhelyről gyorsan hátba vágtam amikor a mosdónál volt ez nem volt szép tőlem, de még szerencse műszakom akkor lejárt aztán gyorsan elfutva az elrohantam távoli öltözőbe hamar elhagyjam az épületett.



#egészség #munkahely #mentális #légkör #szociális képességet #roncsoló
2012. júl. 15. 18:37
 1/5 Hungy ***** válasza:
0%
Mindenesetre a tanácsom: Tanulj meg helyesen írni, művelődj, és akkor nem fogják semmilyen képességedet sem tönkrevágni neked sehol. Vagy ha mégis csökkennének bizonyos képességeid, nem másokat fogsz hibáztatni érte, mert felfogod, hogy magadért csakis te vagy a felelős.
2012. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy haragot érzel. Főleg, hogy rád nyitották a budiajtót.

És végül is ezért kellett eljönnöd a munkahelyedről?

2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Normálisan is érzem azt ha soha többé nem látogatóm meg azt a volt munkahelyemet amíg az a vezető van aki elbocsájtott engem. Persze amíg ki nem alakul rendesen a saját életem.


Ilyen munkahelyen soha többé nem szeretnék ott lenni ahol az utolsó 9 hónapban ritkán kaptam munkát, viszont be kellett jönnöm mikor nem volt kedvem nagyon január óta.

2012. júl. 15. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Tettlegesség a munkahelyen rendkívüli felmondási ok. Akár rádnyitott, akár nem.
2012. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tönkretették, ha már a tönkretettéket is két szóba írod, és tönkre vágtág lett belőle. :)
2012. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!