Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akadálynak számít e az alábbi,...

Akadálynak számít e az alábbi, ha személy és vagyonőr szeretnék lenni, vagy ez is hely illetve főnökségfüggő?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, és szívesen dolgoznék a szakmában, viszont elég extrém a kinézetem. Színes hajam, piercingjeim és tetoválásaim is vannak, látható helyeken is. Ez mennyire lenne kizáró ok ennél a munkakőrnél? És mennyire gyakori, hogy nőket is alkalmaznak?


20/N



2019. aug. 7. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem láttam ilyet, de pont valamelyik nap egy ruhaboltban egy középkorú (szerintem 45-56 között lévő vagy csak öregnek nézett ki) nő volt ilyen őr. Ez alapján gondolom felvesznek nőket is, színes haj, piercing viszont gond lehet.
2019. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
65%

Miért akarsz biztonsági őr lenni? Boltban még sosem voltam csak gyárban meg telephelyen.

De leírom a tapasztalataimat:

A biztonsági őröket imádják csak négy órába bejelenteni.

Vannak olyan helyek ahol téged jobban ellenőriznek, mint te a helyet. Ezalatt azt értem, hogy véletlen szerűen megnézik, hogy alszol-e például vagy mobilozol stb. Ha rajtakapnak levonnak a fizetésedből. (Egyszer ezért nem írtam alá egy szerződést. Szépen fel volt sorolva mennyi tízezresembe kerülne az is ha csak pislogok.)

A gyárak között szeretik össze - vissza dobálni az őröket, hogy az operátorok ne ismerjék ki őket.

A legjobb nyílván az ha egyedül vagy egy Isten háta mögötti telephelyén. De ez sem olyan egyszerű. Én ezt csináltam egy éven át.

Azt mondták ne aggódjak évek óta nem történt semmi esemény a telepen. Aztán egy szép napon fél komásan az éjszakai őrjárat közepén csak sikerült megpillantanom három nem éppen jószándékú fiatalemberbert akik épp azon iparkodtak, hogy be jussanak az egyik régi irodába. Ilyenkor természetesen azonnal vissza kell fordulni és szólni a főnöknek, hogy intézkedjen. De bennem az ütő is megállt! Vissza lopakodtam a fülkémbe és csak azon imádkoztam, hogy észre ne vegyenek.

Egyszer meg egy kobórkutya kergetett meg de lefújtam paprika sprayel.

2019. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az igen utolsó te minek lettél vagyonör??😂😂😂 Am én is mindenhol azt olvasom szar, van aki fizut se kap. Igaz ez??
2019. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

2020 van és még mindig leragadnak az emberek a színes haj és piercing-en.

Amúgy amilyen csöves a szakma nagy része, simán felvennének így is sok helyre.

2020. jan. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!