Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egyetemi diplomával nem...

Ha egyetemi diplomával nem kapok normális munkát mert büfészakra mentem, akkor jobb híján érdemes e vagyonőrnek jelentkeznem?

Figyelt kérdés
De most komolyan.Közalkalmazottnak tudnék menni bérminimumért,annál a vagyonőr sokkal jobban fizet.

2019. aug. 7. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 24 órákat akarsz punnyadni valahol, vagy figyelgetni a boltban, hogy lopnak-e, akkor jó választás. Egy ismerősöm volt vagyonőr, de annyira bejött neki, hogy inkább elment postásnak.
2019. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Éjjeli őr akarsz lenni? Mint régen a TSZ-be, az öreg Józsi bácsi volt az éjjeli őr. Minden zajra fölébredt XD
2019. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem jó,de egyenlőre nem látok jobb lehetőséget.Nem fizet rosszul.Többet ér,mint a diploma
2019. aug. 7. 18:35
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Mit értő azon, hogy nem fizet rosszul? 7-800ft órabér? Amiből minimálbérre bejelentenek, vagy még annyira se? Se táppénz, se szabi semmi?
2019. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

Külföld esetleg?

Vendéglátásban,ingyen kaja(amennyi beléd fér és amilyet akarsz), ingyen szállással.


Szerintem sokkal jobb.

2019. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

18.43


Nem gondolod hogy nem mindenki akar kimenni külföldre?

2019. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös honnan szedtek ezt a sületlenséget? Nincs ingyes szállás, ha külfölön dolgozol, pláne nem ingyen kaja.

Nem tudom, milyen végzettséged van, de ha bölcsész, akkor is érdemes magántanárként vagy könyvtárosként próbálkozni. Egyik barátom haosnló végzettséggel hivatalos gyermekfelvigyázó Budapesten, három nyelven beszél (magyar, angol, német).

Láttam vagyonőröket, de az arcuk nem sok értelmet tükrözött. Bocsi.

2019. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Vendéglátásban van,hidd el tudom.

Párom barátnője így dolgozik kint Ausztriában.


Ha nem akar akkor marad a 800Ft-os órabér az is trükközve,akinek ez jó.

Lelke rajta.

2019. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

18.52


Igen persze, meg nyócezer ejurót keres kint, mosogatással XD

2019. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem fizet jobban.
2019. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!