Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol érdemes normális lányt...

Diablo_ kérdése:

Hol érdemes normális lányt keresni? Mert eddig ahol próbálkoztam minden volt csak normális nem:/ 18/F

Figyelt kérdés
(Privát üzenetben is szívesen várom az ötleteket)

2019. jún. 23. 02:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol próbálkoztál eddig?
2019. jún. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt kéne definiálnod, mit értesz a normális alatt.
2019. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Úgy utálom az ilyent:))) Tele van normális lányokkal a világ. Lehet veled a próbléma. Az is meglehet,hogy a viszonylag normális lányokat,te nem tartod annak. Azaz : erre a kérdésre nincsen konkrét válasz,csak ha megnem mondod pontrúl pontra mit keresel.
2019. jún. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Normális helyeken kerested már?.

Kérdés, mit tartasz te normálisnak a lányok tulajdonságai közt?

Ha normális, hogy plázában csapja agyon szabadidejét, ne keresd stadionokban.

2019. jún. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Korodból adódóan leginkább iskolában.
2019. jún. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

Hát nagyon nehéz alapból, a korombeliek közt is, nemhogy az újabb tizenéves korosztályban.


Igazából nem tudsz mást tenni, minthogy nyitott szemmel járod a világot és egyre több emberrel ismerkedsz/haverkodsz, míg a nagy tömegből ki nem ragadsz egy rendes embert.


Mindenképpen úgy ismerkedj csak kezdetben, mint ember az emberrel, ha normális az illető, akkor jöhet a fiú a lánnyal való ismerkedés.


Ennek több előnye is van (leírom, de csak ha érdekel)


A másik kiismeréséhez vannak módszerek, hogy egy alap összképet kapj a másikról akár az első találkozáskor.


Hosszabb téma s nagyon ki kell tapasztalni, na s persze megtanulni.

(ezt is leírhatom bővebben ha érdekel priviben)


Sok emberben csalódtam, elkezdtem olyan dolgokat tanulni, amivel kikerülhetem a problémás embereket.


Idővel alig 10perc alatt kielemeztem már az embert, mint személyiséget.

Ez segített az emberi kapcsolatokban (alkalmazott felvétel, üzleti partnerek megbízhatóságától kezdve a szimpla ismerkedésig)


+az élet sodor.

Pl tizenévesen vissza költöztem anyámhoz, ott megismertem egy fiút, akivel 5 éves kapcsolatom volt, szakítottam vele, mert megcsalt s bántott is => depi miatt lejártam fotós ismerősömnek kisegíteni, hogy lekössem magamat, megismertem az egyik vendégét, aki felkeresett s elhívott, összejöttünk, szakítottam vele (majdnem fél éves volt csak), mert rosszúl voltam milyen igénytelen körülmények közt lakik, szeméthalom s nem egy olyan személyiség volt, aki vevő volt az ölelgetésre/szeretetre =>


=> a depit mielőbb le akartam győzni és igent mondtam a családi nyaralásra (10 évig nem voltam hajlandó velük menni, mindig magam utaztam tengerre egy ismerős csoporttal)

A családi nyaralás: 2 bérelhető családi ház volt egy nagy udvarban.

Hazafele tartottam az étteremből maradék pizzával, amikor előttem 10 méterrel a part felé ment 3 srác.


Az egyik a tulaj fia volt, aki barátait lehívta a nyaralójukba.

De a tekintetemet magával ragadta a fekete hajú.

(ők csak mint utólag kiderült a szemük sarkából néztek felém)


Később: A parton voltam s hazafele mentem a labdát pattogtatva, megláttam tesómat és felé beszéltem lecseszve, hogy ott hagyott 😂


Picit később esett le, hogy a srác mellett mentem el a terasznál, visszamentem és bemutatkoztam

(utólag elmondta, zavarbaejtően végig mértem az az egy kézfogás alatt).


Innentől pedig sodródtunk az árral.


A nyaralás végére túl értékesnek találtuk egymást, hogy csak úgy veszni hagyjuk a megismerkedést.

3órára lakunk egymástól...


Felajánlotta: Menjünk el örsre, foglalt már helyet egy főre, de 3 fős a szállás. Lenne-e kedvem elmenni vele.

Bele mentem. De az egyik infó elmaradt, hogy mikor lenne.


Igent mondtam már 😂

nyaralásra rá 2 nappal utaztunk is.

Hát ez jó nagy lendület volt.


A 4 napos kirándulásunk után pedig mélyvízbe dobva be is mutatott szüleinek (enyémet ugye nyaraláskor megismerte).


Azóta együtt vagyunk.


Azért írtam le az előzményeket, mert ha egyik is kimaradt volna nem mentem volna el anyámékkal nyaralni s nem is ismertem volna meg soha őt, mivel BP-re csak átutazóba szoktam menni.


Ha nem költözöm anyámhoz, nem ismerem meg azt, aki miatt depizek és nem ismertem volna meg a fotós ismerőst az alaksor műhelyében, ha nem megyek le hozzá nem sodródtam volna egy újabb depibe, amiből minden áron mielőbb ki akartam lábalni és nem mentem volna el nyaralni, ahol megismerem Őt.


Nyaralásra az vett rá, hogy mielőbb világot akartam látni s ez volt a legközelebbi opció.


Nem vagyok negatív, depis, de szakítás után kijön az emberen.

S pl én mielőbb össze akarom kapni magamat. 😃


Haladni kell nyitott szemmel 😁 nem tudhatod hol s kibe botlasz.


Nyitani pedig kell, ha úgy van.


A 2 srác is oda tette magát nyaraláskor udvarlás ismerkedésben nyaraláskor, de nekem már megvolt a győztes , az akin megakadt a szemem a 3 srác közül és ezt ő maga is tudta, de elmondta, hogy barátja se akarta feladni, voltak olyan pillanatai, amikor feladni készült s mindig akkor toppantam oda hozzá 😊 lerázva a lyukvadász haverját.



Ez is pl arra, ha úgy van ne add fel TE se. 😁


A világ hatalmas több millió ember van. Képtelenség, hogy ne találj valakit.

Az idegennyelv megtanulása pedig majdnem globális szinten eléd tárja a lehetőséget, hiszen több emberrel tudod felvenni a kapcsolatot.


Anno kocka is voltam(néha vissza is nézek), több országból ismertem meg embereket.

Volt hogy game-friend segített szép helyre nyaralást intézni jóval olcsóbban.

Valakivel üzleti partnerek lettünk.

Valakikkel alkotó csoportban közösen alkotunk vagy felmutatjuk mit készítettünk.


Tanulunk egymástól s még sorolhatnám.


Volt klán találkozó horvátban és görögben 😄 nagyon jó volt olyanokkal találkozni, akik az ideális emberi társaságot kialakították.


Bárhol lehet ismerkedni, még a téren ücsörgélve rajzolgatva is . 😊 vagy csak a tömegközlekedés alatt.

A jó kapcsolatokat is véletlen alakíthatod ki.


Pl kórházban voltam fogdokinál, a szerte ágazó kórházban nem igen tudnak tájékozódni még térkép alapján se az emberek. Szokásom, hogy ha ott vagyok elkísérgetek elkeveredett embereket az uticéljukhoz. Így ismerkedtem meg a könyvelőmmel és az egykori tanácsadómmal is.

(sokszor azt hitték ottani dolgozó vagyok)


Az ismerkedés, kedvesség, nyitottság nemcsak párkapcsolatra, hanem minden más kapcsolatra is igaz.

S nehéz rendes embert is találni.


Több ismerkedés, több lehetőség, nagyobb választék számodra is.


+ ha nagyon görcsösen hajtasz valamire, azzal csak úgy jársz mint a kezedben tartott gyurmával.

Ha rendesen vagy lágyan fogod kezedben marad, de ha összeszorítod kezedet kifolyik ujjaid közt.


Valóban mennyit próbálkoztál?

2019. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Normális lány sok van. Neked ennél valami speciálisabb elvárásod lehet, nemigen lehet segíteni, ha ezt még nem sikerült meghatároznod önmagad elōtt, hogy mit is keresel.
2019. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy mit definiálsz normálisként.

Ha azt, hogy az illető lány nem akar embereket ölni, nem bűnöző, akkor bárhol simán találhatsz.

Ha olyanra gondolsz, aki lelkileg rendben van magával és még értelmes is, akkor bízz a csodában.

2019. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8: Hát ma egy 18 éves fiú is 99%, hogy többféle mentális zavarral küzd, és ilyenkor a szerinte normális az, aki kiszolgálja az ő mentális sérüléseiből eredő igényeit, egyfajta fájdalomcsillapító. Lehetetlen próbálkozás. A párkapcsolatnak nem ez a feladata.
2019. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Persze, mindkét nemnél vannak problémák ilyen téren. Azért a lányokról írtam, mert a kérdező lányt keres.
2019. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!