Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kizárólag online munkavégzési...

Kizárólag online munkavégzési napokon minek kell fizikailag is benn lennem a munkahelyen ha csak gép és net kell semmi több?

Figyelt kérdés

Irodai munkakörben vagyok és vannak napok amikor előre tudni hogy csak online munkavégzést kell csinálnom egész nap. Röviden SQL pofozgatás. Nem kell hozzá semmiféle papír számla nyugat semmi, csak gép és net ennyi.

De ha ez így van és előre tudható melyik ez a nap(ok) akkor mi a búbánatnak kell bemennem a melóhelyre? Minek utazzak 2x 1 órát ha csak gép és net kell az meg otthon is van??

Még jobban is járna a cég nem az ő áramukat fogyasztom....


A hivatalos indok az rávilágít a középkori állapotokra! Hogy a Kádár korszak az itt van nem múlt az el...


Azért kell bemennem (figyelünk??) mert a főnök csak így tudja ellenőrizni tényleg dolgozom-e.... És hogy ellenőrzi a főnök hogy én végzem -e a csak online végezhető munkámat? Na hogy?? Online. Fel se áll a gép elől hanem belép az ügyviteli progiba és ránéz a készültségi százalékra.... Tehát én azért megyek be hogy a főnök online ellenőrizhesse melózok-e. Mi kell az online ellenőrzéshez? Net és gép.... mi kell a munkához? Net és gép.


Kérdésem: Minek vagyok én benn ezeken a napokon?? Van erre reális védhető magyarázat?


Én nem látok!


2019. aug. 7. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szerelmes beléd a fonok minden nap látni akar
2019. aug. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!