Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökeim sosem beszélnek...

A főnökeim sosem beszélnek meg egymással semmit, utána meg én jövök ki rosszul a dologból. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2 főnököm van. Az egyik velem van bent az irodában és a papírmunkával foglalkozik, a másik meg a fiúkkal van kint és a kivitelezéssel foglalkozik. Kérdeztem tegnapelőtt azt a főnököm, aki az irodai vezető, hogy a mai munkanap hogy fog alakulni, meddig dolgozok.(Egyedül vagyok csak irodai alkalmazott) Azt mondta erre, hogy "ó ne gyere szombaton". Vissza is kérdeztem, hogy tényleg? Ma aludtam reggel tovább, làtom volt egy nem fogadott hívásom a másiktól. Szerintem nem beszélték meg ezt sem, ő meg azt hiszi lógok. Félek visszahívni. De nem ez az első eset. Egyikük elment most szabira, a másik meg csodálkozva kérdezi tőlem, hogy ő erről nem is tudott és meddig lesz ott. Munkaügyben is más utasításokat szoktak nekem adni, sokszor azt sem tudom hogy kinek feleljek meg. Mit lehet tenni ilyenkor? Bár a mai munkanapos dologból gondolom én fogok rosszul kijönni. De honnan kéne tudnom, hogy ők ilyen dologban sem egyeztetnek?

N


2019. aug. 10. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Még most hívd vissza, és mondd el neki amit a másik főnök mondott. Utána olvasd tovább.


Amit tehetsz, az az, hogy megkéred őket, ugyan egyeztessenek már a dolgokról, mert így csak félreértések lesznek, lásd ezt az esetet. Ha pedig ez nem megoldható, akkor ha az egyik főnök felülírja a másikat, mondd azt, hogy "rendben, de a másik azt mondta, hogy ezt és ezt csináljam. Akarod, hogy mégis azzal folytassam, amit kértél?". Így nem mondhatja azt, hogy nem tudott róla, ráadásul hamar meg fogja unni a dolgot.

2019. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy ennyire töketlen legyen valaki.
2019. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Felhívtam, azt mondta nemsokára visszahív. Köszi a tanácsot! Már mondtam nekik múltkor is, mikor folyamatosan mást mondtak nekem egy dologgal kapcsolatban, hogy beszèljék meg először, és miután egyeztettek akkor mondják nekem mit csináljak. Lehet kívülről nem tűnik ez nagy dolognak, de sokadszorra már elég kellemetlen.
2019. aug. 10. 09:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Az előző válaszom az első vàlaszolónak szólt bocsi.
2019. aug. 10. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!