Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ilyenkor? Tobbi lent.

Mi a teendő ilyenkor? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Lényegében a mai nap folyaman tortént hogy elado poziciot toltottem be a boltba es a munkaltatom nem finanszirozta mar az innivalot ezert sajat maganak vittem be es nem lathato helyre tettem el a kasszanal egy polcra. A fönököm feldühödve szolt hogy tegyem el mert ez nem barpult mondvan holott mindig ott tartottuk az innivalot ezutan szovaltasba kerultunk majd kozoltem vele hogyha nem ihatok munka kozbe nem kivanok itt dolgozni erre az volt a reakcioja hogy takarodjak az uzletbol es le akarta vetetni a munka ruhamat (alapbol is abba jartam dolgozni) es lenyegeben polo nelkul ki kuldott az essore majd amikor rakerdeztem a fizetesemre hogy megkapom e azt valaszolta hogy nem erdemlem meg. A mai nap kellet volna utalni a volt kollegaimal beszeltem ok megkaptak én nem. Valaki tud erre valami tippet hogy kit keressek?
2019. máj. 6. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédet.
2019. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar kerestem es munka jogászt is viszont azt valaszoltak hogy 5 munkanap a hatarido hogy utaljon de szinte biztos vagyok benne hogy nem fog utalni. Illetoleg meg megis fenyegetett, marmint a fonokom.
2019. máj. 6. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ezeket szépen el is lehet mondani egy ügyvédnek. Erőszakoskodott veled, megfenyegetett és ha lejár az 5 munkanap akkor még gyakorlatilag ingyen is dolgoztatott, szerződést szegett.
2019. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es most nem lejaratni szeretnem a ceget ahol dolgoztam de ez a TTL volt... de szerintem ezt akkor se erdemeltem volna ha hulla reszegen megyek be dolgozni..
2019. máj. 6. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor 5 munkanapot még várj és utána jelentkezz, hogy eltelt az 5 munkanap és semmi. Azzal sajnos nem tudnak azonnal mit kezdeni, hogy Te biztos vagy benne, hogy nem fogja utalni.
2019. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az ugyvedem aztmondta hogy ez alapbol emberi jogok megsertese hogy felmeztelenul kuld ki a munka helyemrol. Tehat mar ez maga eleg a perhez az hogy meg megis fenyeget “fonok” letere...
2019. máj. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!