Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagáljak erre? Mi a...

Hogy reagáljak erre? Mi a teendő, ha a kollégáim kinézik az ételt a számból és nem tudok nyugodtan enni?

Figyelt kérdés

Kevesen vagyunk, kicsit helyen eszünk. Adott időben tudunk csak enni. Nem tudok úgy enni, hogy már azt is árgus szemekkel nézik, mit teszek és veszek ki a hűtőből és teszek a mikróba. Minden egyes villányi ételt nézik, amit a számba teszek. A tányéromba és az arcomba bámulnak. Az már csak mellékes, hogy emiatt rendszeresen le is eszem magam...


Nagyon "izgalmas" dolog, hogy mit és mennyit eszik a másik...


(Ritkán tudom csak kivitelezni, hogy mindenki előtt gyorsan megmelegítem az ebédem és gyorsan átszaladok vele az öltözőbe)



2019. jún. 9. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőlük, hogy miért bámulnak evés közben? Mert zavar téged.
2019. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy néznek és nem csak paranoid vagy? Nekem is van olyan barátom aki a mekibe nem hajlandó beülni mert szerinte mindenki őt nézi, egyszer ha láttam enni én is...
2019. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Sehogy.Már így is túlreagálod.Bámulnak,és?Koncentrálj nyugodtan a kajálásra.Felnőtt emberek vagytok,ha valakit érdekel mit eszel,majd megkérdezi.

Ezt az átmenekülök az öltözőbe dolgot fejezd be.Engem abszolút hidegen hagy,mit és mennyit eszel,de ezek után én is furán néznék...

2019. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
És miért zavar ez téged? Biztos jó kajákat viszel be. Amúgy elég hihetetlen hogy mindig mindenki veled van elfoglalva.
2019. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

“Minden egyes villányi ételt nézik, amit a számba teszek”

Aha, életszerű. A hangok is mondják a fejedben, hogy mindenki a te táplálkozásodat figyeli, ugye?

2019. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Legalább a többiek megtudják enni az ennivalójukat,vagy annyira koncentrálnak rád,hogy ők közbe nem esznek?

Én a helyedben,ha ennyire zavar téged,hogy néznek,vinnék be egy újságot vagy telefont,és olvasgatnék amíg eszem. Így egy kicsit kizárnám a külvilágot.

Ilyen bámulást csak abban az esetben tudnék elmépzelni,ha valami nagyon fura dolgot ennél. Ami annyira nem hétköznapi,hogy a többiek tátott szájjal nézik,hogy te az adott ételt hogy tudod megenni.

Amúgy te is olyan ételeket eszel mint a többiek?

2019. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Benned van a hiba, én ugyan én voltam régen, senki nem néz téged. Egyél úgy ahogy otthon. Amúgy tényleg van ilyen ember, bábulj az arcába miközben rágsz, után a nem fog nézni, de alapból a hiba benned van, tapSztalat
2019. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
4: Nem dolgoztál még gyárban, igazi sutyerák bunkók között. Engem többek között azért nem fogadtak be, mert rendszeresen Pick-szalámit, narancsot és banánt ettem, ezért én voltam a szemét burzsuj.
2019. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Mennyi ostoba embernek sikerült válaszolnia te jó ég :D


Rohadt zavaró tud lenni ha bambulnak az arcodba, főleg ha még eszel is... Szerintem legyél velük őszinte, és szólj nekik kedvesen (még ha nehéz is) hogy legyenek kedvesen ne bámuljanak amikor eszel mert zavar és nem tudsz nyugodtan enni. Ha ez nem hat, akkor olyan ostobákkal dolgozol együtt mint azok a válaszolók akik itt téged hibáztattak..

2019. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
10: Az ilyen kommenteken tudok berágni. És akkor mi van, ha az ismerősöd az? Le fogod járatni a többi kolléga előtt? Szánalmas.
2019. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!