Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek elit taxis?...

Hogyan lehetek elit taxis? (fekete) Mit lehet tudni róluk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elit Taxis fekete autósnak mivel kell rendelkeznie, tárgyilagosan és szellemileg?


Angol, német nyelvtudás beszéd szinten elég, vagy nyelvvizsga szükséges hozzá? (ha kell,akkor közép vagy emelt?)

Nem vagyok még otthon a taxis témában, szóval ne offoljatok, ha butaságot kérdezek, arra van ez a felület: taxis vagy személyszállító engedély kell gondolom, ha ezek különböznek, vagy van fajtájuk, milyen kell?

Budapest ismeretét felmérik, mint Angliában, vagy úgyis a GPS visz, tehát csak duma hogy nagyon ismerik a várost és emiatt ne aggódjak?

Ha kell, hány év vezetési tapasztalat kell legyen?

(Gépjárművet gondolom a saját flottájukból biztosítanak, hisz azok ugyan olyanok?)

Egyenruhát ők biztosítanak? Vagy magunknak kell venni öltönyt? Ha ők, akkor hány szettet, és milyen minőségűt, márkájút, ár-érték arányút? Milyen esetekben adnak újat? Ha magunknak, akkor ruhapénzt adnak?

Kafetéria van náluk? Fizetés hogy alakul, órabér + ügyfélszám vagy csak ügyfélszám?

Ezek a személyszállítók valóban csak szállodákkal vannak szerződésben és úgy szállítanak, vagy össze lehet kukázni még vendéget az utcáról? :D (esetleg feketén ha van tapasztalat sikerült, belefér az időbe?) vagy rendelhetnek magánszemélyek specialba ilyet és akkor az plusz?

Munkaidő hogy alakul, szünetek hogy vanbak benne, vagy ez teljesen változó attól függően mennyi ügyfél van? Csak Bp.-n belül szállítanak, vagy hosszabb vidéki utakkal is számolni kell?

Munkaadó korrekt? Kolegalitás jól működik, esetleg nincs is, vagy rossz esetben sok az összezörrenés? Milyen társadalmi réteg alkotja ezt a részleget? (sokat hallani, meg exrendőrként tapasztalatból is tudom, hogy taxisok között sok az exrendőr, volt maffiózó, aki máshoz nem ért és taxizasnal kötøtt ki mert ott lehet hiénáskodni és vezetni kell csak, stb., tehát hogy is mondjam...nem kimonondottan elit réteg. Itt is így van ez, vagy itt azért jobb a helyzet?)

Ha van egyéb szívesen várom a tapasztalatokat, tanácsokat!


Offokat nem kérek, aki nem taxis, az itt az általánositott bunko hiéna stb. taxisokat ne szidja, nyilván van kivétel. Aki más, "egyszerű" taxis az se jöjjön ide szidni ezt a társaságot, se azt amit írtam, akkor sem ha magára veszi mert inge, akkor sem ha nem érzi igaznak, nyilvan van kivétel.


Az írjon ide, aki tud válaszolni a fenti kérdésekre, és esetleg jelenlegi vagy ex Elit Taxis, aki meg tudja osztani a tapasztalatait!


Sajnos láttam facen a sok negatív értékelést, de szerintem ott főként a sárga színű elit taxisokat szidják, engem meg ugye a valóban elit érdekelne.


Előre is köszönöm.


23/F



#MB #taxi #Elite #elit #CAB #elite cab #fekete taxi #MB Elit Taxi #MB Elit
2019. aug. 12. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem savazni akarlak, de ez azért nem ilyen egyszerű. A legjobb ha beszállsz egy ilyen taxiba, rászánod azt a párezret, elviteted magad valahova, és kifaggatod a taxist. Azzal a pár perc beszélgetéssel többre mész, mint ha itt félreinformál a sok bunkó, előítéletes barom, aki már amúgy is zsigerből utálja az összes taxist (de azért ha részegen "ráfanyalodik" egy taxira, akkor már tesókám, főnök, így úgy amúgy mennyi lenne....)

Szóval ezzel ne GYéKázz, hanem személyesen

2019. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!