Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkát szeretnék 17 éves...

Munkát szeretnék 17 éves gimnazistaként majd iskola mellett is végezni. Bárhol keresek, konkrétan nem találom milyen lehetőségeim lennének. Valamilyen ötletekkel tudnátok szolgálni? (meki, kfc kilőve, sajnos nincs a közelben)

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy hol laksz? Milyen diákszövetkezet van a közeledben? Érdemes azokkal felvenni a kapcsolatot, lehetőleg nem emailben, az a legjobb, ha bemèsz, vagy felhívod őket, sajnos legtöbbször idióta pi csak dolgoznak ott, akik nem tudnak semmit, de egy próbàt megér.

Én 2,5 éve voltam egy szövetkezetnèl Borosdban, nevère már nen emlékszem, bementem személyesen, és annyit mondtak, hogy "jelenleg nincs munka, majd küldünk emailt, ha lesz" azóta is küldik minden héten, a PESTI munkàkat. :)

Jelenleg a Jokernàl vagyok, hát ők sem egy álom, de jobbak, mint a többi. Tanfolyamra küldtek, majd dolgozni. Azóta van melóm.

2019. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Iratkozz be először egy diákszövetkezethez,aztán ha ez megvan velük meg tudod beszélni az igényeidet,pl heti hányszor szeretnél menni,milyen idopontban ferne bele neked suli utan,hova tudnak munkat adni...en is diakmunkazom kozepsuli mellett,ha lenne még kérdésed írj nyugodtan :) 19/L
2019. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!