Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan oldal, ahol meglehet...

Van olyan oldal, ahol meglehet nézni egy adott ember hol/meddig dolgozott? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát az életrajzát. Tudom ez magánügy, de nekem valaki ezt mondta, hogy őneki egyik haverja meg tudta ezt nézni, tehát keresett egy random embert és fenn volt minden róla, hogy mettől-meddig dolgozott, mennyit keresett stb.

Tehát létezik ilyen?



2019. aug. 13. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sajátod meg tudod nézni ügyfélkapun. Másét nem.
2019. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Màs életéhez neked semmi közöd nincs. Szóval nem.
2019. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a haverod egy olyan cégnek az adatbàzisàt kezeli, ahol ilyesmik nyilván vannak tartva?

Másképp nem hinném. Mégis mi a francokat keresne ilyen magànügy a neten, adatbázisban?

Erről az jut eszembe amikor tizedikeskènt elkezdtem tanulni iskolàban szakmai órán az adatbàziskezelèst ès a legelejèn példákat néztünk arra, hogy miről is készülhet adatbàzis. A tankönyv konkrétan ilyet írt le "készülhet adatbàzis például emberek adatairól, ebbe tartozik a személyi igazolvàny, társadalombiztosítàsi szám, vagy épp a szexuàlis élet is..."

Erre a tanárom ennyit mondott: ,,Hát nem tudom, hogy hol tartják nyilvàntartàsban az emberek szexuàlis életèt, de remélem sehol, mert akkor a feleségem elvàlna tőlem.".

Kb ez is ilyen helyzet.

2019. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: nyugdíjbiztosító

Ott megvan, hogy ki mennyit, és hol dolgozott, és a bejelentett fizetése is, mert ugyebár abból számolják a nyugdíjat.

2019. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nyilvánosan sehol nem férhetsz hozzá ilyen adatokhoz. Semmi közöd hozzá, hogy én hol dolgozom és mennyit keresek, nem is akarom neked megmondani. Ha akarom, majd megmondom.

A rejtélyes haverról szóló sztori meg vagy kamu, vagy valóban a nyugdíjbiztosító, a NAV vagy más ezzel foglalkozó hivatal adatbázisához van hozzáférése a jóembernek dolgozóként, ám ha tényleg ilyeneket nézeget szabadidejében, akkor mielőbb ki kellene rúgni és fel kellene jelenteni.

2019. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nyugdíj biztosítótól lekérheted a saját teljes történetedet. De csak azokat kapod meg amelyeket bejelentettek feléjük. Ha eltérést tapasztalsz, akkor kérheted az adatok egyeztetését is záros időn belül.
2019. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!