Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Évfolyamelsőként végeztem és...

Évfolyamelsőként végeztem és sehonnan sem jeleztek vissza a jelentkezésemre. Nem lesz állásom?

Figyelt kérdés
Egyre idegesebb vagyok. Szerettem volna szeptembertől dolgozni, de nem hívnak sehonnan. Nagyon kétségbe vagyok esve.
2019. aug. 16. 00:06
 1/7 anonim válasza:
12%
Szerintem ne ess kétségbe.. mindenre van megoldás.. akkor jönnek szembe a legjobb dolgok amikor a legkevésbé számítunk rá :)
2019. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha több helyről nem jelentkeznek, akkor veled van a baj. Tipikus probléma, ha:

- Pályakezdő vagy.

- Elmúltál 22, de nincs legalább 30 év munkatapasztalatod.

- Problémásnak ítélnek meg önéletrajz alapján (pocsék helyesírás, nem túl vonzó külső, bukás az iskolában, stb...)

- Utánad néznek a közösségi oldalakon, és ha nem illesz bele a képbe, kiejtenek.

- Nem vagy színes bőrű nő.


Mint láthatod, vannak egészen komoly lehetőségektől kezdve teljes hülyeségeken át minden, viszont egy-egy cég valóban képes ilyen dolgokon fennakadni. Próbáld megtalálni a hibát, majd szórj ki egy újabb adag önéletrajzot más cégekhez is.

2019. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Mihez értesz?
2019. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint látod a munka világában már senkit nem érdekel, hogy évfolyamelső voltál suliban. Tudd elvégezni az adott munkát, meg persze legyen végzettséged, de ennyi.
2019. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen szakmát végeztél?
2019. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit végeztél évfolyamelsőként és hol?

Milyen pozíciókra pályáztál?

Milyen egyéb felmutatható eredményeid vannak az évfolyamelsőségen kívül?


Jelentkezhetsz évfolyamelsőként bármilyen manager pozícióra, ha évfolyamelső szakács vagy valami szakmunkásképzőben nyelvtudás nélkül

2019. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés olyan van, aki diploma után el tud helyezkedni a szakmájában.

Én is kötöttem az ebez a karóhoz, de igen, lentebb kellett adni, pedig én sem ezért tanultam.

2019. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!