Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociológia vezgettseggel hol...

Szociológia vezgettseggel hol lehet munkat talalni budapesten?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Leginkább gyorséttermekben.
2019. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

a Burgerkingben waze


Mihez értesz? semmihez


ennyit erről:)

2019. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Szociológia szakkal? Hát túl sok jóra a szociológiával ne számíts...


Csinálj meg egy értelmes szakot.

2019. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Ma már tényleg jobb a McDonald's és társaiban elhelyezkedni... Amúgy szerintem pl.: a Statisztikai Hivatalnál, vagy oktatni, vagy cikkek írásával lehet vele kezdeni valamit.
2019. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Jah, csak pl cikk írásból nem nagyon lehet megélni.

Szerintem csinálj egy olyan okjt, amivel valami munkát is lehet vállalni és nem csak hangzatos neve van.

2019. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Aki nem akar tudós lenni, az szakmát tanuljon, ne tudományt.
2019. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
CSAK FEJJEL ÉRDEMES KERESNI, SEGGEL NEM.
2019. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
!
2019. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
83%
A szociális szférában sok helyen. Gyermekjólléti szolgálatnál, hajléktalanszállókon, nagyjából bárhol ahol szocmunkások is dolgoznak.
2019. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanezt akartam javasolni, amit a.94%-os válaszadó. Közszféra, azonbelül is inkább a szociális szférában lenne helyed.


Egyébkent eléggé szembetünö, hogy jópáran mennyire nem bírják az épitőjellegű kritikát. Látom, sokan írták,.hogy leginkább semmire nem jó ez a szak, kivéve persze ha tudós akarsz lenni. Hiaba pontozzátok le ezeket a válaszokat, attól még a zord igazság az eletben marad és ugyanúgy nem változik. Szerintem ezzel senki nem keltett benned hamis reményeket, senki nem hazudott neked, de senki nem is követelte, hogy egy olyan szakot végezz el, amivel alig-alig lehet normális munkát kapni. De persze azert a lehető legjobb indulattal mondom, keresgélj, drukkolok, csak éppen ne sokat remélj ezzel...


+1 jó tanács, aztán vagy élsz vele vagy nem: végezz el mégegy szakot, amivel esélyesebb is vagy az életben! Annyi, de annyi normális képzés létezik, csak van valami, ami fekszik Neked is.

2019. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!