Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet külföldön dolgozni?

Lehet külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
Van egy testifogyatékos baratnőm ő ki jöhetne velem külföldre dolgozni? Szàllodában stb mindent megtud csinálni.Az egyik keze nincs teljesen meg de úgyan úgy mindent elvégez még jobban is mint az egészséges emberek lehetséges lenne?
2019. aug. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem venném fel, az tuti. Még én is azt mondom, hogy nem, pedig én magyar vagyok, hát akkor még egy külföldi ennyi kedvességgel se lesz, nem fog felvenni.
2019. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan kérdezed?

Persze, hogy lehet, csak érteni kell hozzá.

Ha teljesen amatőr vagy a témában, akkor inkább ne.

2019. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igen, lehet. Külföldön nem pont úgy működnek a dolgok, mint itthon (próbáltam, úgyhogy vannak tapasztalataim).


Köszönd meg az egyes sz. válasz adójának, hogy nála már nem kell jelentkeznetek munkára.

A kettes sz. válasz adójának pedig abban van igaza, h gyakorlatot kell szerezni, mielőtt kimentek. És a nyelvet se felejtsétek ki a megtanulandó dolgok sorából!


Sok szerencsét és sok sikert nektek!

2019. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves egyes valaszoló ilyen tapintatlan embert mint te,de nyugi az élet vissza adja.

Kedves hármas a nyelvel nincs gond felsőfokon beszéljük az angolt. Köszönöm az értelmes válaszokat

2019. aug. 16. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Orszagtol fugg.

Nalunk sok testifogyatekos is dolgozik de nem fizikai munkat mint pl takaritas hanem egy uzletben segit a vasarloknak a termekekkel kapcsolatban, penztarban ulnek.

Sokan dolgoznak autistak is pl rakodnak.

2019. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!