Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek mindent megengednek, másoknak meg nem, nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem a munkahelyen, az első napomon úgy köszöntött a főnökasszony, hogy elmondta a szabályokat. A műhelyben nincs evés, ivás, öltözés, a késést nem tolerálják. Fél 10-kor kezdődik a műszak, fél 10 után, kávéval a kezében betopog egy dolgozó, csak annyit mond, bocsi. Abba a műhelybe, ahol elvileg nem lehet kávézni és késni. A főnök nem szól semmit, helyette azt mondja nekem, amit szabad egyeseknek, azt mindenkinek nem nézik el. Így rögtön az első napon konkrétan megmondták hol a helyem. Nekünk étkezni se szabad bent, csak az étkezőbe, ennek a lánynak persze azt is szabad, egyik nap pont meglátta a főnök, úgy nézett rá, hogy ezt nem kéne, de nem szólt semmit. 25 éves, és a nála jóval idősebb kolléganőknek nem néznek el ennyi mindent, mint neki. Ja a munkát is ő dönti el, hogy mit csinál, és persze ha nem a legjobbat kapja, hisztizik. Kérdem én, mit tud ez a lány, hogy ilyen elnézőek vele? Egyébként nagyon jól dolgozik azt én is látom, de ez már ok lenne arra, hogy még a műgelyvezető se merjen neki szólni? Mondják, hogy jóban van az igazgató úrral, de ez csak pletyka, ki tudja mi igaz belőle... Másnál is van ilyen? Nem igazságtalan ez? Ebbe bele kell törődni?


L/23


2019. aug. 17. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akad. Pl nekem többet elnéznek, mint másoknak. De tettem is érte elég rendesen. És nem is élek vissza vele.
2019. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a főnök lánya vagy valamilyen rokona akinek több mindent elnéznek. Vannak egyenlőbbek az egyenlőknél.
2019. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik magasabb beosztású dolgozó rokona, vagy szeretője.
2019. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van. ha az egyiknek elfogyott a munkája, nyugodtan mehet akár egész napra szünetre. De ha nekem elfogy, én nem mehetek, max. pár percre, utána meg menni kell másoknak segíteni.
2019. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!