Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is, anit itthon...

Szerintetek is, anit itthon megengednek az egészségügyben, meg a fogyasztóvédelemben, Amerijában már be lenne perelve a f ele és nyerne is?

Figyelt kérdés

Ne a boltban 1 méterre tőlem mondja azt, hogy ez biztos lopni akar...


Meg gőleg amit az orvososk elkövetenek, "hogy mersz beteg lenni", elzavarja betegen az embereket. Keveset keresek, ezért legal@bb bunkó hadd legyek. Ezt itt írta egy olvas, ha kell bemásolom. Olyan szintű csalások, a gyógyszerfelirással is...


2019. jún. 6. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,az egész ország korrupt. Eüben dolgozom. Valóban sok a csalás,de hidd el,hogy a legtöbb esetben a beteg érdekében hazudnak. Mert másképp nem kapnák meg a kezelést vagy csak horror áron,amire nincs pénze a kórházaknak. Nem mondom, hogy nincsenek szemét orvosok,nővérek. Én is utálom,ha a kevés fizu miatti idegesség a betegen csapódik. Nem a betegek tehetnek róla. Szerintem a hálapénz undorítóbb dolog...és még csak nem is az 500.ft-okról beszélek amit odadugnak egy vérvételkor az asszisztensnek,hanem a néha 100 ezreket,milliókat meghaladó pénzekről és az azt követő s.eggnyalásról amit a doki művel... Tisztelet a kivételnek! Mindamellett ugyanis vannak még rendes,emberséges orvosok,akiknek tényleg van igazi hivatástudatuk.

Amúgy a boltos dolgot én is rühellem..nálunk is van egy kis bolt,ha bemegy az ember kb.követik a sorokon és lesik nem lopni mentél-e. Néha már nagyon beszólnék..

2019. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megtehetik, mivel kevés szakember van, nem lesz következménye semminek. Bármit eltussolnak mielőtt ügy lenne belőle
2019. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2es

Ezt is cáfolnám. A napokban "engedtek el" egy elég nagynevű főorvost az osztályról, igazolt műhiba miatt. Hozzáteszem,meg is érdemelte. Ő is mondta,szó szerint idézem " jaj megint jött fizetés? Még az előzőhöz hozzá sem kellett nyúlnom". Szóval őt is mindig megkenték rendesen..

2019. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár bocsi, ha jobban belegondolok.. igazad is van. Van egy könyv, a szerző nem ugrik be,de magyar könyv. A címe, "Kik vagytok,ti istenek?"

Szörnyű volt olvasni is. Magyar műhibaperekről szól.

Nagyon durva dolgok vannak benne,érdemes elolvasni.

2019. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De a bolt is... Fizezsz érte...


1 hónap múlva mentem be oda újra, ugyanazt művelték. Mert legutóbb Glamour-napok voltak, csak körbenéztem, mi kellhet. Most meg speciális sampont kerestem. Undorító.

2019. jún. 6. 20:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Az orvpsos meg odáig fajult, hogy nem is merek orvoshoz menni, ha baj van.
2019. jún. 6. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt ne tedd. Érdeklődni kell ismerősöktől,melyik orvost ajánlják. És még egy tapasztalat.. menj fiatal orvoshoz. Lehet nem olyan tapasztaltak,de pont ezért alaposabbak, és a tanulmányaik is frissebbek,napra készebbek es mivel még az elején járnak nem égtek ki, lelkesek,kedvesek. És referálnak a nagyobb orvosoknak ha valamiben nem biztos. Én kifejezetten szeretek fiatal dokival dolgozni is. Team munkában jobbak.

Igen a bolt.. tényleg dühítő. Csak annyit kéne csinalni,mint a Micsoda nőben Vivien.. :D

2019. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

LOL!

Amerikában gyakorlatilag nincs egészségbiztosítás, és egy antibiotikum kúrára ramehet több éves jövedelmed. (pont most láttam egy videót egy sibo-s csajrol aki nem akart csődbe menni ezért rendes gyógyszerek helyett mindenféle netes dietakat probalgatott)

Mit gondolsz miért van annyi olyan film amiben a főszereplő, vagy a főszereplő anyja/gyereke/férje/felesége megbetegszik, aztán csak úgy tudják fizetni a költségeket ha elkezdenek bűnözni?

Nyugat Európa egészségügyéhez képest tényleg szarok vagyunk de Amerika pokol hozzánk képest.

2019. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy amerikában csak annak van jó orvosi ellátása akinek van pénze? Maguk kötnek biztosítást, maguk fizetik és megvan, hogy az mit fedez.

Ha nincs biztosításod az elviszi közel egy éves bevételed, hogy az asszony vaginális úton, komplikációk nélkül leszül a kórházban. Amúgy vicces az egészben, hogy náluk magasabb a csecsemőhalandóság mint itthon :)

2019. jún. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!