Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Angol felsőfokúval lehet...

Angol felsőfokúval lehet valamit kezdeni nem főállásban, hanem csakis mellékállásban legálisan?

Figyelt kérdés

Még nincs meg, sokat kéne rá készülnöm, az biztos, de terveztem régóta, hogy egyszer megbirkózom vele és ha lenne rá lehetőség, CSAKIS mellékállásban nagyon szívesen hasznosítanám, de nem tudom, hogy van-e erre lehetőség, mert fordításhoz vagy tanításhoz tudtommal egyetemi végzettség kell legálisan, még mellékállásként is, nem elég hozzá csak a nyelvvizsga. Ez tényleg így lenne, hogy önmagában egy felsőfokú nyelvvizsgával az ember szinte semmit nem ér így?

(Nézzétek el, hogy ide az Emberek rovatába írtam be a kérdést, máshol nem tudom, kapnék-e rá választ.)


2019. aug. 20. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Magántanításhoz, korrepetáláshoz nem kell tanári végzettség, de nyelviskolából is akadhat olyan, ahol nem ragaszkodnak hozzá.
2019. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korrepetálás otthon
2019. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld pacsi!
2019. aug. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!