Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm nem engedi hogy...

A főnököm nem engedi hogy felmondjak azt akarja hogy augusztus végéig dolgozzak pedig próbaidős vagyok. Mit csináljak holnap munka kezdés előtt ha felmondok nem kell dolgoznom?

Figyelt kérdés
Ez egy kis magyar cég. Múlt hét pénteken adtam oda neki a munkaidő végén a felmondásomat azt írtam bele hogy azonnal felmondok és holnap szerdán már nem mennék dolgozni. Megnézte azt mondta hó végéig bejössz dolgozni és összetépte a papíromat.
2019. aug. 20. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megírod újra, és elküldöd tértivevényes levélként. És nem mész be. Ennyi.
2019. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártál így, mert így még fizetik aug. 20-át. Vagy postai úton értesíted őket, vagy új papírt viszel, de tanúval.
2019. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírod e-mail-ben a HR-nek és kész. Próbaidő alatt, azonnali hatállyal, indoklás nélkül fel lehet mondani, nem kell semmit tenned.
2019. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írnak nagyon én is így tennem. De egyébként a pofám leszakad miket meg nem engednek maguknak..
2019. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Feladtam ma reggel a levelet a postán és utána fél órával a főnököm is felhívott. Megmondtam neki hogy többet nem megyek be, azt nem említettem hogy feladtam neki postán a felmondásomat. A telefonban üvöltözött velem, fenyegetőzött azt mondta ha holnap se megyek be akkor fegyelmi büntetést fogok kapni és kifizetteti velem az okozott kárt is. Elmebeteg. Nem fogok holnap se bemenni dolgozni az biztos.
2019. aug. 21. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége? :D
2019. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!