Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek milyen volt az elso...

Nektek milyen volt az elso nap a munkahelyeteken? Minden siman ment vagy hibaztatok? Milyen jellegu hibakat vetettetek? Kollegak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozom. Első nap nem dolgoztam, a főnök mondta hogy üljek a helyemre és akklimatizálódjak :)


A kollégáim nagyon jófejek, pláne akikkel egy irodában vagyok, nagyon szeretem őket.


A főnök az első napon körbevitt engem, hogy bemutatkozzak mindenkinek - mondta is, hogy ha 3 embert megjegyzek az jó arány, nem nekem kell látnom őket, hanem nekik engem - aztán szép lassan megismerek mindenkit.


Plusz tele voltak pakolva a falak netről nyomtatott vicces képekkel, mémekkel, ilyenekkel.

2019. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Gördülékenyen ment minden. Mivel én vagyok a legfiatalabb, és a társaság háromnegyede anyám korú nők, így fiukként kezeltek, rendesek voltak velem mind a mai napig.
2019. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az első időszakban nem találtam magamat, hogy mit hogyan kell csinálni, majd nagynehezen belerázódtam...
2019. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Álmos voltam mert ahhoz voltam hozzászokva hogy hajnali 5-kor fekszem le. Nem értettem mit mondott előző nap a főnök a telefonba de nem mertem visszakérdezni, ezért kimaradt, hogy helyszínekre fogunk kimászkálni átadásokra. Emiatt egyrészt szétfagytam mert havazott és hülyén is néztem ki mert tróger ruhában voltam, senki hivatalos személy nem értette hogy én mi a francot keresek ott, meg én se nagyon értettem, hogy ki kicsoda, meg mit miért csinálunk. Bent az irodában pedig adtak egy halom szabványt, hogy tanuljam meg őket, eközben próbáltam nem elaludni.
2019. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fura ezt olvasni, eddig akárhol dolgoztam, sehol nem kellett gyakorlatilag dolgozni az első napon. Betanítás, megbeszélések, stb.

Jelenlegi munkahelyemen a legelső munkanapomon egy konferenciára mentünk, hallgattuk az előadásokat és jegyzeteltünk. Simán ment.

2019. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem elsonap mindket munkahelyemen nagyjabol megmutattak nehanyszor hogy mit hogyan aztan egyedul kellett. 2.nap mar volt hogy egyedul hagytak, egyedul kasszaztam. Kpra utottem ki kartya helyett a fizetendo osszeget igy ki kellett fizetni. Volt mikor azt sem ertettem mit ker a vevo es probaltam magamtol rajonni mert senki sem allt rendelkezesemre. Ezert kerdeztem, kivancsi voltam egyedul vagyok e :D
2019. máj. 8. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább tájékoztató jellegű volt, belerázódós. Megkaptam az eszközeimet, adminisztráció, utána bemutatkozás, körbevezetés, főnökökkel dumálás, stb.

Igazság szerint az első hét az teljesen belerázódós volt, próbáltam ismerkedni, jó arcok voltak a munkatársak, viszonylag gördülékenyen ment, bár sok volt az új impulzus, új nevek, arcok, idő kellett, mire felvettem a cég ritmusát.


Összesegeben pozitív, de pörgős nap volt.

2019. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első munkahelyemen (egy tróger hely volt) megmutatták mit kell csinálni majd 10 perc múlva ott hagytak anélkül hogy a nevemet megkérdezték volna.

Második alkalommal végre a szakmámban tudtam elhelyezkedni, első nap befogadtak, megmutatták mit hogy, szárnyaik alá vettek. Sajnos bezárt ez a munkahely de eddigi legjobb fél évem volt:)

2019. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!