Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs érettségim attól még...

Ha nincs érettségim attól még ugye hogy lehetnék rendszergazda?

Figyelt kérdés
Van informatikai okj-m. Lehetnék ugye?? Ha valahova felvesznek tapasztalat nélkül is.

2019. aug. 21. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Téged? Nem.
2019. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
nem
2019. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Valahol biztos, de nem fognak téged preferálni az érettségizett, diplomával rendelkező emberekkel szemben, akikből egyre több van.
2019. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Hogy nincs érettségid? :D
2019. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nézzük csak.. Ha pályázik egy friss diplomás infós, egy érettségizett rendszergazda, meg egy rendszergazda 8 általánossal tapasztalt nélkül te melyiket alkalmaznád? Én az utolsót semmiképp.
2019. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te utánaolvastál egyáltalán, mit jelent a rendszergazda egy munkahelyen? Hát nem okj-tanfolyamon sajátítják el. Főleg érettségi nélkül. Keresgélj inkább a biztonsági őr, vagyonőr állások között. Tegnap már sikerült kiidegelned a hüle kérdéseddel.

Amúgy tök jó, hogy ki tudja már, hogy hány regisztrációd van újra, mert csak neked írtam, amit más nem pontozgathatott lefelé.

És felhívnám a moderátorok figyelmét, hogy jó lenne utánanézni ennek a fickónak, mert csinál egy csomó regisztrációt, amit tiltanak, de újra kezdi!

Nem hiszem el, hogy ennek nem lehetne utána járni, ki ő.

2019. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
És Obelix megint azt hiszi, hogy nem látunk át rajta. De. Ezt is elmondtam már neked, hogy átlátszó vagy, mint a tiszta üveg. Csak kevésbé hasznos.
2019. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

"Te meg mit dolgozol hogy egesz nap ràérsz ide irkàlni?? Milyen munka ez he??"


Úgy hívják, fizetett szabadság. :) vagyonöröknek pl nem jár, mert úgyis feketén dolgoznak általában.

Mondjuk ha olyan napom van, akkor gond nélkül ráérek munka mellett is úgy, hogy a munkám halad. Ideges vagy, hogy nincs bevételed, más meg pénzzel együtt is raér, vagy mi? :)

2019. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Inkabb te vagy ideges mar vissza se mersz irni privatban. Kicsinaltalak😂😂😂


Vagy csak te vagy olyan gyáva, hogy nyilvánosan már meg se mersz szólalni. :)

2019. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

OFF: 9.! Ne hergeld, mert kijön a ketrecből. Én is beolvastam neki privátban, mert engem "Felrúg", amit idemásoltam és töröltek is, de az ilyen embert nem hatja meg. Nekem se írkál. Leoltottam, de semmi foganatja.

Valaki írt, hogy próbálták már user által is többen ignorálni Obeliszk_a kínzómestert, az Igazi férfit, meg még fene tudja hány hülye néven fut, de részemről téma lezárva. Ez a pali (ha egyáltalán pali) egy beteg ember. Át kell ugrani mindig, aztán csak leszokik a munkahelyes kérdéseivel. Privátban nagy a pofája csak. De nem is tagadja, hogy mindegyik kérdést ő írja. Ez a poén az egészben.

Mondjuk az újonnan regisztráltak még naivak, azért válaszolnak neki.

ON

2019. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!